Навигация+

Ремонтом литих дисків

Опубликовано Июль 8, 2017 – 12:21

Як би акуратно ми не водили наш транспортний засіб, дорога часом буває непередбачувана. У майстерні ви можете скористатися послугою відновлення і ремонту дисків. Скол або тріщина на диску ще не привід купувати нові. Ми довели це на практиці!

Під ремонтом литих дисків можна мати на увазі як аргонову зварювання, так і правку дисків. При правці дисків виправляється геометрія диска, забирається так звана "вісімка". Ще правка дисків дозволяє прибрати вм'ятини на диску. Ремонт литих дисків може включати в себе правку геометрії, але частіше під цим мається на увазі усунення тріщин і аргонове зварювання відсутніх шматків диска, наприклад, невелика частина полки диска. А щоб повністю позбутися слідів ремонту, можна скористатися послугою з порошкового фарбування.

Оригинальные запчасти на lacetti купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Ремонт литих дисків в нашій майстерні здійснюють справжні професіонали в цій справі з багаторічним досвідом, за якість виконаної роботи по ремонту можна не хвилюватися. А в цьому розділі ви можете побачити приклади того, як виглядали диски до ремонту, і то, як вони виглядають зараз.

Якщо вам потрібен ремонт дисків, відреставрувати старі диски, прибрати бордюрную хвороба, відколи, подряпини, в цьому розділі ми спробуємо більш детально надати інформацію.

Ремонт може містити в собі безліч різних аспектів і нюансів і може полягати в абсолютно різних ушкодженнях.

На диску можуть бути подряпини або сколота фарба, тоді для цього Вам необхідно скористатися послугою локального ремонту.

Якщо на диску є вм'ятини, то тоді диску потрібна правка.

А якщо у диска є ушкодження у вигляді відсутнього шматка, то і таке пошкодження можна відремонтувати за допомогою аргонової зварювання.

У загальних словах - якщо у Вас є будь-які проблеми пов'язані з пошкодженням дисків, то сміливо звертайтеся до нас!


Похожие публикации