Навигация+

Весільні зачіски на середні волосся

Опубликовано Январь 3, 2018 – 20:55

Весільні зачіски на середні волосся: не робимо помилок

Ви хотіли відростити шевелюру до головного торжества в своєму житті, але не встигли? А може бути вам просто не йдуть довге волосся і виглядятне так розкішно, як хотілося б? Не біда! Волосся середньої довжини теж є відмінним варіантом для безлічі комбінацій.

В першу чергу варто запам'ятати кілька правил:

Як би вам не хотілося, не варто вирішуватися на кардинальні зміни з волоссям прямо перед весіллям. Так само як фарбування, нарощування, використання нових косметичних продуктів. Повірте, краще нічого не робити, ніж потім екстрено думати, як повернути волосся до попереднього стану.

Не прагніть «зістарити» себе. При середніх волоссі пряма чубчик, спущена на лоб, або занадто темний колір волосся зробить вас зовні старше, ніж ви є насправді.

Хочете весільну зачіску з косичками? На світлих пасмах вона виглядає набагато краще, ніж на темних.

Якщо ви - дівчина висока, то забудьте про побудову «пізанської вежі» на голові. Розпущене волосся, красиво лежать на плечах - кращий варіант. Зворотна ситуація - у вас мініатюрний зростання? Ви будете візуально здаватися довшою, якщо виберете зачіску типу «Бабетти».

Якщо ви дівчина «в тілі», не вибирайте дрібні кучерики - з ними ваше обличчя буде виглядати повним.

При довгій шиї, потрібно зупинити свій вибір на розпущеному волоссі, при короткій - зібрати зачіску на голові.

Якщо узагальнити все вищесказане - ви повинні приділити увагу, як достоїнств, так і недоліків своєї зовнішності. Перші - виділити, другі - сгладіть.Редкая наречена спочатку продумує свою зачіску, а потім підбирає до неї весільну сукню. Зазвичай все відбувається навпаки. Але не варто забувати, що не тільки наряд впливає на загальний стиль. Тут варто приділити увагу кожній дрібниці: форма фати, туфлі, сумочка, додаткові аксесуари.

Крім того, варто звернути увагу на форму обличчя, зріст і фігуру нареченої, манікюр. В цілому ваш образ повинен бути чистий, жіночний, гармонійний. А для цього треба врахувати кожен нюанс і звернути увагу на кожну дрібницю. Але якщо у вас весілля відбувається не кожен день, вам складно буде це зробити самостійно. Недосвідченість в цій справі не дозволить повною мірою скласти ідеальний зовнішній образ нареченої, та й передвесільна суєта не дасть шансу продумати все до деталей. Який же вихід є з цієї ситуації?

Все просто - не намагайтеся своїми руками зробити все, а довірте частина передвесільних клопоту людині, який професійно працює в цій сфері. І якщо говорить про зачіску і вашому зовнішньому вигляді - рішенням тут є хороший перукар-візажист, який допоможе скласти вам повноцінний образ щасливої нареченої.

Щасливої вам весілля і міцного союзу!


Похожие публикации