Навигация+

Базові сумки

Опубликовано Декабрь 1, 2017 – 20:22

Достаток модних трендів зводить з розуму навіть найзавзятіших модниць. Сьогодні в моді нашивки і візерунки на одязі, а вже завтра нам пропонують носити прозорі блузки і зовсім без білизни. 🙂 Але, як ми всі розуміємо, мода і тренди міняються з космічною швидкістю, а стиль залишається з нами назавжди. Те ж саме стосується і базового гардероба. В недавній статті ми обговорювали стиль французьких модниць, в якому чітко простежується любов до цікавих, якісним - базовим речам. І не менш важливе місце в цьому гардеробі приділяється взуття та сумок. Погодьтеся, що саме ці предмети гардероба можуть зробити найпростіший наряд з джинсів і білої футболки - стильними унікальним. Поговоримо про базові сумках в жіночому гардеробі, які будуть підкреслювати ваш образ і індивідуальність. Але, пам'ятайте, що нижчеперелічених список дасть вам лише розуміння того, які сумки можуть бути корисні для побудови базового гардероба. І це зовсім не означає, що ви зобов'язані мати кожну з цих сумок. Надихайтеся і вибирайте те, що саме вам припаде до душі.

Базові сумки в жіночому гардеробі

Сумка через плече середнього розміру

базові сумки в жіночому гардеробебазовие сумки в гардеробі

Сумка через плече одна з найбільш зручних і універсальних сумок в гардеробі практично кожної жінки. Але, якщо говорити докладніше про універсальність, то виділити необхідно 2 види сумок через плече:

- структурована - це сумка з жорстким дном, яка чітко тримає межі і форму сумки. Вибирайте таку сумку середнього розміру і базових квітів. Це може бути сумка чорного, бежевого, винного та інших приглушених відтінків, яка буде поєднуватися з більшістю речей з вашого гардеробу.

базові сумки в гардеробебазовие сумки в гардеробі

- неструктурована сумка з м'якої шкіри, на відміну від першої не тримає форму, але не ставати від цього гірше. Просто пам'ятайте, що цей варіант сумки більш розслаблений, тому трохи менше підійде в пару до суворих образів.

базові сумки в гардеробебазовие сумки в гардеробі

Залежно від ситуації сумку через плече можна використовувати як повсякденний варіант, так і як варіант на вихід. Наприклад, доповнивши сумочку невеликим шовковою хусточкою.

Прямокутна структурована сумка

базові сумки в гардеробебазовие сумки в гардеробі

Цю сумку, безумовно, варто віднести до базового гардеробу більшості дам. Зручність її можна перераховувати безкінечно - хороша місткість для всіх «найнеобхідніших» дрібниць і великих речей, стильний, бездоганний вигляд. Це прекрасний варіант для офісу і роботи. Ви спокійно можете помістити в неї щоденник і навіть ноутбук. А поєднувати сумку можна практично з будь-яким нарядом. Будь то джинси з сорочкою або строгу чорну сукню. Але, як і з сумкою через плече, для базового гардероба вибирайте універсальні кольори - чорний, темно-зелений, бежевий і інші нейтральні відтінки, з мінімальною кількістю блискучої фурнітури та оздоблення.

базові сумки в гардеробебазовие сумки в гардеробі

клатч

базові сумки в гардеробебазовие сумки

Ну який же базовий гардероб жінки може обійтися без клатча? 🙂 Можливо цей варіант вам здасться необов'язковим і ви вважаєте за краще не самий «богемний» спосіб життя, що цілком нормально. 🙂 І все ж, кілька разів на рік наші близькі радують нас радісними подіями - будь то весілля або день народження, та й «виходи в світ» ніхто не відміняв. Тому для таких заходів варто завести базовий клатч, який буде поєднуватися з будь-яким нарядом. Безумовно, самим універсальним кольором для клатча є чорний. Він може бути доповнений невеликими декоративними вставками або бути з лакової шкіри, але не повинен бути надто яскравим і химерним, якщо ми говоримо про базову клатче. При бажанні ви можете придбати на літній і весняний сезон клатчі бежевого або інших яскравих відтінків, які будуть робити ваш образ цікавим і стільним.базовие сумки в гардеробі

рюкзак

базові сумки в гардеробебазовие сумки в гардеробі

Тенденції останніх років прагнуть до максимальної природності і зручності - як в макіяжі, так і в одязі. Невисокі підбори, одяг, що не сковує рухи і звичайно ж, зручні сумки. Якщо раніше рюкзаки часто асоціювалися зі школярами або з поїздками на дачу, то зараз це відмінний вибір для базового гардероба. Вибирайте чорні, бежеві або винні відтінки рюкзака зі шкіри або шкірозамінника. Залежно від ваших уподобань він може бути маленького чи великого розміру, хоча оптимальним все ж залишається середній розмір рюкзака. Поєднувати його можна як зі спортивними образами, так і з більш строгими, особливо якщо рюкзак також має структуру. Але, якщо ви віддаєте перевагу несуворі образи, то можна вибрати рюкзак з тканини з принтом або однотонний на вашу желанію.базовие сумки в гардеробебазовие сумки в гардеробі

Сумка - шоппер

базові сумки в гардеробебазовие сумки в гардеробі

Ця сумка досить великого розміру, найчастіше прямокутної форми, прекрасно підійде на кожен день і буде хорошою помічницею в поїздках, наприклад, у відрядження на небольш


Похожие публикации