Навигация+

​Захист пішоходів на сучасному автомобілі

Опубликовано Июль 1, 2018 – 18:58

Системи безпеки сучасного автомобіля - системи, що відповідають за екстрене гальмування. Питання, з яким на сьогоднішній день приділяють велику увагу всі виробники, від цього залежить безпека всіх учасників дорожнього руху.

Вы можете купить монитор hewlett packard по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Уявіть ситуацію. Недалеко від дороги відіграють діти. У якийсь момент на проїжджу частину вилітає м'яч, а за ним дитина, все відбувається на межі інстинктів. Вони виявляються перед вашим автомобілем і ... Життя дитини в Ваших руках, а й в руках виробника автомобіля - систем пасивної безпеки і системи екстреного гальмування. ... ви не можете вчасно зупинитися навіть якщо з вашим автомобілем все в порядку, він проходить своєчасно регламентне технічне обслуговування, але він не обладнаний сучасними системами гальмування зменшують гальмівний шлях і системами допомоги для захисту пішоходів. Захист пішоходів на сучасному автомобілі? - система автоматично виявляє і попереджає водія про перешкоду - пішоходові і ... наслідки для пішохода в результаті зводяться до мінімуму. На сьогодні такі системи існують у компаній Volvo, Lexus, BMW і Mercedes.

Що ще зроблено для підвищення безпеки пішоходів?

Конструктори проводячи аналіз отриманих ушкоджень пішоходами при зіткненні з автомобілем, визначили небезпечні елементи які необхідно доопрацювати для підвищення безпеки. Звідси ж з'явилася ідея з "м'яким" бампером і капотом. Що увійшли в наше життя безкаркасні щітки, всупереч думці більшості, не тільки добре чистять, а й зменшують можливість отримання травм пішохода при контакті. Хтось скаже, кузов автомобіля став більш обтічним для поліпшення аеродинамічних показників, я погоджуся, але він став і більш безпечним - зникли кути, став безпечнішим нахил капота і вітрового скла, збільшилася відстань між двигуном і капотом.


Похожие публикации