Навигация+

Тюнінг Двигуна Бмв

Опубликовано Май 31, 2017 – 21:28

двигуна BMW M3 E46 від G-Power

Основним напрямком роботи SVVMotorSport є чіп тюнінг двигунів серійних корейських автомобілів, а так само їх ремонт і технічне обслуговування. Ми підходимо до доведення моторів надзвичайно серйозно. У нас виключені сумнівні рішення. При цьому ми уважно ставимося до побажань клієнтів. Професійний чіп-тюнінг являє собою індивідуальну роботу над автомобілем, на що здатний далеко не кожен автосервіс. Ми пропонуємо оптимальні технічні рішення, що дозволяють уникнути непотрібних витрат на чіп-тюнінг, і отримати при цьому найкращий результат.

Чіп тюнінг двигуна

Чіп-тюнінг двигуна це перший ступінь тюнінгу мотора. При цьому досягається збільшення потужності на 5-10%. Наступною сходинкою є збільшення наповнення циліндрів шляхом установки спеціально розроблених розподілвалів.

Слід окремо зазначити, що надійність і ресурс при чіп тюнінгу двигуна не знижуються. Інша справа - як водій розпорядиться збільшеною потужністю, і на яких режимах буде використовуватися двигун. Чи то це буде нормальна їзда з меншою кількістю перемикань передач, що забезпечує більш потужний двигун, або це буде активне водіння з частими розгону - торможениями. Те ж можна сказати і про витрату палива.

Чіп тюнінг відгуки

На ринку послуг Чіп-Тюніг відгуки про нас можна знайти з 2002року. Наша робота - це ваша впевненість на дорозі в будь-якій ситуації. Зручне територіальне розташування майстерні, професійний підхід до роботи, якісне обслуговування, низькі ціни, дозволяють нам будувати довгострокові відносини з нашими клієнтами. Почитати Чіп тюнінг відгуки можна на сторінці з відгуками.

Чіп тюнінг форд

Модельний ряд Ford широкий і дає можливість вибрати автомобіль потрібної потужності. Однак, якщо поточних можливостей двигуна не достатньо, ми пропонуємо виконати чіп тюнінг форд. Тюнінг в SvvMotorSport відкриє приховані резерви вашого мотора, закладені в Ford. Використовуйте можливості вашого двигуна виконуючи чіп-тюнінг Форд в SvvMotorSport.

Чіп тюнінг Bmw

Тільки реальне збільшення потужності двигуна BMV дійсно виділить вас в потоці. Ніякі обважування і пластики не дадуть такого приросту потужності як чіп-тюнінг БМВ. Ми використовуємо тільки надійні, безпечні і перевірений прошивки при чіп тюнінгу BMV. Звертайтеся, ми зробимо ваш автомобіль могутніше.

Чіп тюнінг Кіа

Разом з SVVMotorSport ви зможете розкрити потенціал вашого двигуна KIA. Чіп-тюниг KIA збільшить потужність вашого двигуна на 5-10 відсотків без істотного збільшення витрат палива. Після виконання робіт по чіп тюнингу KIA змінюється не тільки потужність двигуна, але і підвищується крутний момент, знижується витрата топлаіва. Двигун зможе більш впевнено стартувати з місця, здійснювати обгони.


Похожие публикации