Навигация+

Ремонт Бмв Х5 Е70 Дизель Москва

Замена свечей накаливания БМВ Х5 Е70

Свічки розжарювання, розташовані в передпусковому нагрівачі, є важливою деталлю дизельного двигуна. Їх наявність пов'язана з особливостями роботи дизельних двигунів, в яких займання паливо-повітряної суміші відбувається не через іскру, а під дією високого тиску при стисканні.

З цим аспектом пов'язані труднощі запуску автомобіля в холодну пору року. Для початку роботи двигуна необхідно прогріти камеру згоряння за допомогою свічок накалу. Вони не дають іскру, але, перебуваючи в нагрітому стані, запалюють суміш на початку кожного такту.

Коли необхідна заміна свічок розжарювання БМВ Х5 Е70?

Головна їхня особливість у тому, що вони можуть розігріти камеру згоряння до 1000 ° С всього за кілька секунд. При цьому, незважаючи на високу надійність баварських автомобілів, ці деталі також виходять з ладу. Втрата одного елемента не так помітна в теплу пору року, проте з настанням холодів це обов'язково позначиться на запуск двигуна.

Про несправності деталей свідчать:

  • сигнал відповідного індикатора на приладовій панелі;
  • поява вихлопу сизого кольору при запуску;
  • двигун з працею заводиться при температурі повітря нижче + 5 ° С;
  • на холостих обертах двигун працює нерівномірно, з'являється вібрація в салоні.

При появі будь-якого із зазначених ознак необхідно звернутися за допомогою кваліфікованих фахівців. Визначити несправність можна і візуально, оглянувши деталі на предмет появи нагару, здуття трубок і руйнування кінчика свічки, здуття корпусу. Однак виймати ці деталі для перевірки самостійно не рекомендується. Вони досить крихкі і легко ламаються; їх установку в двигун слід проводити тільки за допомогою динамометричного ключа з силою затяжки не більше 20 Нм.

maxresdefault1111111111З яких причин необхідна заміна свічок розжарювання BMW X5 E70?

Баварські автомобілі дуже надійні і відрізняються високою якістю збірки. Деталі моделей, тільки що зійшли з конвеєра, повністю виробляють свій ресурс без виникнення позаштатних ситуацій. Проблеми виникають з технікою, яка вже має значний пробіг і не раз піддавалася ремонту. Найбільш поширені причини поломки деталей:

  • неправильна установка;
  • низька якість деталей - зазвичай це дешеві аналоги відомих брендів;
  • розрив спіралі внаслідок неправильної роботи системи живлення двигуна;
  • висока температура робочих газів;
  • високий вміст сірки в паливі, в результаті чого на свічках починаються корозійні процеси.

Похожие публикации