Навигация+

Захист картера: доцільність установки

Опубликовано Декабрь 27, 2017 – 11:33

Установка захисту на картер дозволяє вберегти двигун від різних пошкоджень. Пристрій захисту є металевий піддон зі сталі або алюмінію, товщина якого становить 2 мм. Також в якості матеріалу може бути використано багатошарове вуглепластикові волокно.

Як вибрати

Установка захисту картера можлива на будь-яке авто. До неї пред'являється ряд загальних вимог, тому при виборі враховуйте наступне:

Професиональную полировку кузова Вы можете заказать на сайте carlovers.club по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

якісно виготовлений піддон добре пофарбований, а обрізка проведена чітко і без зазубрин;

кріпильна система повинна мати всі необхідні штатні елементи, і тоді в кузові не доведеться робити додаткові отвори;

наявність вставок-амортизаторів з гуми або пластику, щоб уникнути деренчання в місцях зіткнення картера з кузовом авто.

переваги використання

На користь рішення по установці захисту картера, можна навести такі аргументи:

під капот буде менше залітати бруду, каменів і інших неприємних моментів, які зустрічаються на проїжджих частинах;

так ви зможете вберегти двигун машини від стирчать на дорозі шматків арматури, вибоїн асфальту, а взимку і осколків від крижаних брил;

такий захист частково виступає своєрідним пристроєм проти засобом, оскільки його наявність ускладнює доступ зловмисникам до проведення авто знизу, а значить знижує їхні шанси підключити необхідну апаратуру і зламати охоронну систему.

Це корисно знати

Установка захисту не впливає на звукоізоляцію авто. Мотор буде видавати звичні для вас звуки, як і до установки. Єдине, щоб уникнути звуків від дрібних каменів, які все-таки можуть потрапляти під піддон, досить приклеїти на нього лист м'якого матеріалу з високим рівнем термостійкості.

Якщо по конструкції вашого движка заміна масляного фільтра можлива тільки знизу, то без зняття картера не обійтися.

Установка картера не впливає на перегрів мотора. Він буде перегріватися тільки за певних причин - постійній їзді по пробках, і як наслідок постійним ривків на світлофорі.

При митті автомобіля картер не створюватиме перешкоди для стоку води і повноцінної сушки, оскільки в ньому досить отворів.

щодо розміщення

Якщо у вас є навички і обладнання, ви можете спробувати самостійно не тільки встановити такий захист, а й виготовити її. В інших випадках, краще звернутися в автосервіс.

Практично на кожну модель картер встановлюється за допомогою штатних елементів. Якщо майстри пропонують вам свердлити додаткові отвори, а у вас є сумніви в правильності такого рішення, рекомендуємо також проконсультуватися в іншому сервісі.


Похожие публикации