Навигация+

Захист автомобіля від корозії

Опубликовано Январь 3, 2018 – 20:25

Коли в країні яскраво виражені всі сезони року, а взимку дороги посипаються різними сумішами невідомого походження, варто звернути особливу увагу на те, як ваше авто захищене від неприємних явищ у вигляді корозії на днище. Чим більше ступенів захисту буде застосовано, тим довше ви зможете експлуатувати автомобіль.

  • Качественная и надежная обработка днища автомобиля антикоррозийным покрытием для профилактического осмотра и устранения мелких повреждений защитных покрытий по самой низкой и выгодной цене

Обробляти днище найкраще відразу після покупки автомобіля з салону, а також після придбання старої машини. Але шар антикорозійного покриття не тримається дуже довго, тому через три-п'ять років потрібно повторно виконати обробки металевих деталей.Іменно днище є схильним до корозії вузлом автомобіля. Ми не можемо повноцінно оцінити стан цього вузла, якщо в гаражі немає ями. Часто навіть при наявності оглядової ями часу заглядати на днище немає, та й під шаром бруду абсолютно не видно пошкоджень. Тому антикор краще проводити у фахівців, адже тільки за допомогою спеціальних засобів можна досягти необхідних умов функціонування металевих деталей. Захищати днище потрібно з двох сторін, інакше процес корозії все одно знайде можливості розвитку.

Захист днища із зовнішнього боку - обробки і заливка

Процес цей виконується стандартно тільки зовні. Якщо ж в будь-якому місці утворюється іржа, необхідно провести усунення всіх пошкоджених елементів і кузовний ремонт деталей, які потребують відновлення. Про ремонтних процесах ми поговоримо нижче, а процес зовнішньої обробки днища виконується наступним чином:

метал очищається від придбаних в процесі експлуатації забруднень, але акуратно, без руйнування заводського покриття;

проводиться повноцінне дослідження стану днища автомобіля після очищення, визначаються пошкоджені деталі;

далі поверхню при необхідності грунтується, щоб уникнути швидкого виникнення корозії в місцях ремонту;

після цього виконується розтин обраним антикорозійним і амортизує матеріалом;

в якості обробки може використовуватися мастика, гравитекс та інші спеціалізовані засоби;

кілька днів після нанесення шар антикорозійного матеріалу висихає, далі можна підмазати непомічені в перший раз прогалини.


Похожие публикации