Навигация+

Яка музика корисна малюкам

Опубликовано Ноябрь 29, 2017 – 12:38

Всі батьки замислюються про те, що корисно їх крихтах. Музика - один з чинників, який позитивно впливає на розвиток дитини.

Яка музика корисна малюкам

Клубная музыка слушать бесплатно без регистрации.

Улюблена з народження

Як показали дослідження, малюк слухає і сприймає музику ще до народження, перебуваючи у мам в животику. Саме тому не рекомендується в період вагітності слухати важкий рок, реп і їм подібні, а також пісні з вживанням нецензурної лексики. Мало того, що утробі малюк чує музику, вона ще й впливає на його розвиток. Наприклад, слухали класичну музику, майбутні матусі після народження дитини відзначали, що їх малюк розвивається краще за своїх однолітків, раніше починає говорити, легше запам'ятовувати, у нього простежуються музичні здібності.

Після народження, малюк реагує на ту музику, яка слухала його мама при вагітності - під неї, він починає агукать, ворушити ручками і ніжками і навіть посміхатися. Саме тому дуже важливо знати, яка музика корисна малюкам, і починати її слухати з самого зачаття.

Класична музика

Не дарма класику «поважає» практично кожна людина. Ця мелодія, без всяких слів, здатна передати настрій - повільна і швидка, мелодійна і тривожна, вона улюблена і дорослими, і дітьми. Під неї малюки затихають, посміхаються, деякі навіть засинають.

Як показали дослідження, класична музика вкрай корисна для недоношених діток. На подив, немовлята, яким включали твори Моцарта, швидше починали набирати вагу і одужувати, ніж інші діти.

Не варто експериментувати на маленьких слухачів. Краще, включати перевірену класику, типу Моцарта, Баха чи Бетховена, і інструментальну музику, але без «зламаного ритму».


Похожие публикации