Навигация+

Як заробити грошей

Опубликовано Июнь 8, 2018 – 13:33

А в Санкт-Петербурзі у свій час працювала фірма, яка торгувала повітрям. Його продавали в консервних банках. На кожній вказаний термін придатності. Повітря було на будь-який смак, вірніше, місто: з Казані, Красноярська, Геленджика, Липецька, Нижнього Новгорода.

у Вас есть уникальная возможность купить 5000 рублей фальшивые высокого качества без проблем, анонимно и безопасно на самых выгодных условиях.

Допомога ледарям

Лінивий, як і скупий, платить двічі. Чого б не заробити на нероб?

Одного разу на сайті шукали людину, яка готова зайняти столик для компанії в кафе. Платили 100 рублів за годину очікування.

За 500 рублів був потрібний той, хто готовий записати мульт-фільми для дитини.

А 700 рублів можна було заробити лагодженням протертих штанів. «Протерли джинси між ніг. Виконавцю потрібно самостійно забрати джинси, провести їх профілактику від протирання і повернути штани за тією ж адресою », - залишив оголошення Роман.

ДО РЕЧІ

Потрібно працевлаштуватися? Загляньте в податкову

Найпоширеніші способи пошуку роботи - через спеціальні сайти і через знайомих. Але винахідливі здобувачі йдуть далі.

Наприклад, шукають роботу через сайти знайомств. А чому б і ні? Адже серед тих, хто мріє про веселе дозвілля або сім'ї, можуть бути і кадровики, і керівники компаній. Тут може вийти подвійний вихлоп - і особисте життя влаштуєте, і джерело заробітку знайдете.

Були випадки, коли роботу шукали в податковій інспекції. В період здачі декларацій (коли там багато народу) здобувач залишив на столах своє резюме.

«Я знайшла роботу, граючи з онуком на дитячому майданчику, - радіє на форумі Наталія Петрівна. - Там з дитиною гуляла мама. Розговорилися. З'ясувалося, що у неї свій магазин і потрібні продавці. Моя кандидатура підійшла ».

Цікавий хід придумав співробітник одного кадрового агентства. Він влаштував в хорошу компанію на пристойну зарплату свого знайомого з умовою, що потім той візьме його до себе на роботу. Приятель слово дотримав.

Часто, перед тим як потрапити на роботу, потрібно пройти співбесіду. Кадровиків можна дивувати (щоб вони запам'ятали вас в потоці кандидатів). Тільки робити це треба акуратно.

- Був випадок, коли випускник вузу хотів влаштуватися до нас на роботу, але йому абсолютно нічого було написати в резюме - досвіду роботи не було. І ось він придумав відмінне рішення: надіслав свою дипломну роботу, в якій проведений серйозний аналіз тютюнового ринку. Нас це дуже зацікавило, - розповідає менеджер з персоналу Imperial Tobacco Антон Пашков.


Похожие публикации