Навигация+

Вживання стероїдних препаратів

Опубликовано Декабрь 24, 2017 – 21:00

Фахівці вважають, що більше двох мільйонів чоловік в світі, що займаються спортом, приймають стероїди. З усієї цієї численної армії спортсменів, що вживають стероїди, тільки 10% роблять це правильно, інші 90% наражають на небезпеку своє здоров'я. Такий стан справ пояснюється тим, що вживання препаратів відбувається без відповідного медичного контролю і при мінімумі знань і вмінь з боку самих спортсменів.

  • Купить по быстро по самой выгодной цене метан цена киев Наличие, качество и гарантия высокого эффекта роста мышечной массы

Такий дилетантський підхід до використання стероїдів звичайно виявляється малоефективним і часто буває, чреватий побічними ефектами, яких можна було б уникнути. Хоча спектр цих помилок надзвичайно різноманітний, можна все-таки виділити найпоширеніші з них.

Необхідно пам'ятати, що багато препаратів, володіючи одним і тим же діючою речовиною, найчастіше мають різну якість і, як наслідок, ціну. Найбільш наочні приклади - це Дека-дураболін і Нандролона Деканоат. При тому що діюча речовина в обох препаратах абсолютно один і той же якість Декі все ж трохи вище. Зате нандролон дешевше. Тому виходячи з власних можливостей Ви і вибираєте конкретний препарат.

До того ж буває, що одного з препаратів немає в наявності або не дістати. І якщо в курсі написано "дека-дураболин", то це не означає, що для курсу потрібен він і тільки він - цілком підійде і Нандролона Деканоат. А ось на Суперанаболон замінити Деку не вийде, в Суперанаболоне трохи інше діюча речовина - нандролона фенилпропионат, яке має більш коротким терміном дії. Тому в курсах Суперанаболон грає трохи іншу роль.

Нерідко на вибір препарату грає і його упаковка. Наприклад, в курсі у Вас вказаний Анабол - препарат, безумовно, хороший. Але що робити якщо 1000 пігулок Вам не потрібні, а зайві гроші витрачати не хочеться? Вихід один - замінювати його на всім відомий Метандростенолон.

Аналогічно і з багатьма іншими препаратами. Одне і те ж діюча речовина в Анавар і оксандролона, практично не відрізняються заявленим на етикетці російський пропіонат і румунський, дуже схожі і цілком взаємозамінні Сустанон і Омнадрен. Відмінності у перерахованих препаратів лише в якості і упаковці (хіба що у Сустанона і омнадрен склад трохи різниться), але принцип дії один і той же.

Тому якщо виникає необхідність - пам'ятайте, що препарати в курсах можна замінити.


Похожие публикации