Навигация+

Виробники міжкімнатних дверей

Опубликовано Декабрь 24, 2017 – 21:14

Виробники міжкімнатних дверей Через складну економічну ситуацію в нашій країні ринок міжкімнатних дверей зазнав істотних змін: якщо раніше значну його частку займала елітна категорія, то зараз помітно зріс попит на недорогі, але якісні двері. Основними виробниками в цьому сегменті є чотири країни: Ізраїль. Країна, більш відома своїми вхідними дверима, проте поставляє на російський ринок та міжкімнатні двері. 

  • Купить по супер выгодной цене  межкомнатные двери мега выбор, качественные материалы с достойными эксплуатационными и декоративными показателями

Звичайно, дану продукцію можна назвати самої бюджетної в нашому списку, але завдяки високій якості, вона гідна зайняти своє місце навіть в квартирах з вишуканим інтер'єром. Суттєвою проблемою є невеликий асортимент ізраїльських міжкімнатних дверей - в основному, як уже було сказано, в Росії представлені вхідні двері. Фінляндія. Фінські виробники відомі своєю майстерністю в роботі з деревом, їх прості лаконічні вироби переважно натуральних світлих і білих кольорів завоювали серця багатьох наших співгромадян. В асортименті представлена продукція з дерева - фільончасті двері з масиву, ламіновані, шпоновані, а також вироби зі скла. У той же час недоліком фінських виробів багато хто вважає їх простоту - ні з кожним інтер'єром будуть поєднуватися прямі лінії, відсутність будь-яких дизайнерських «надмірностей». Білорусія вже багато років привертає любителів недорогий надійної меблів. Білоруські двері настільки ж відомі своєю якістю при великій різноманітності дизайнів: багато компаній застосовують європейські технології в роботі, і продукція часто не поступається виробам італійських майстрів при значно меншій вартості. Російські виробники за останні роки набули небувалу популярність, і це зрозуміло: по співвідношенню «ціна-якість» вони перевершили більшість зарубіжних компаній. Провідні вітчизняні фабрики втілили в своїй продукції, з одного боку, багатовіковий досвід предків, які вміли створювати справжні витвори мистецтва з дерева. З іншого боку, з-за кордону до нас прийшли новітні технології, що забезпечують надійність і «бюджетность» виробів. Зараз російські виробники можуть похвалитися і гарною якістю, і європейським дизайном, і низькою ціною. Не варто думати, що елітний сегмент зник з продажу - на ринку як і раніше присутні вироби від відомих брендів Італії та Іспанії. Однак зростання цін і введення санкцій дуже вдарили по цій ніші: асортимент класичної європейської продукції в магазинах дуже мізерний, а покупці все частіше «голосують» на користь економічних і при цьому надійних міжкімнатних дверей з перерахованих вище країн.


Похожие публикации