Навигация+

Види банерної тканини

Опубликовано Декабрь 27, 2017 – 11:33

Для реклами, призначеної для перегляду з відстані понад 10 метрів, оптимальним варіантом буде друк з роздільною здатністю 360 dpi. Для зображення, що розглядається з відстані 1,5 - 10 метрів, необхідно використовувати більш високий дозвіл - 720 dpi.

  • Качественная широкоформатная печать на всех типах материалов, в том числе печать баннера. Качественная печать. Приятные цены, четкая работа. Заказывайте выгодно!
    Качественная полиграфия Выгодные цены Большой ассортимент услуг Быстрая доставка

Ми представляємо вашій увазі найбільш поширені види банерній тканині. Вони можуть бути використані в рекламній індустрії, будівництві, сільському господарстві і т. Д. Спеціальна тканина дозволить захистити об'єкти від атмосферних і температурних впливів, продовжити їх термін служби.

Тентове полотно виготовляється з банерній тканині. В її основі лежить полівінілхлорид. Цей матеріал стійкий до температурних перепадів, впливу УФ-променів, добре переносить механічні навантаження, має високий показник міцності на розрив. Для підвищення експлуатаційних характеристик тканини застосовується армування - сітка з волокон поліестеру. Існують різні виконання цього елемента, які відрізняються між собою щільністю і типом плетіння. На завершальному етапі виробництва тенту полотно покривають спеціальним лаком.

Дізнатися про банерах б / в Фотографії продукції

Спочатку матеріал використовували виключно в рекламній індустрії. Тентове полотно можна поміщати на білборди, робити з нього розтяжки і вивіски. Рекламна інформація, яка надрукована на такий тканини, не вицвітає і не втрачає чіткості зображення. На сьогоднішній день вироби з тентового полотна застосовують в різноманітних сферах. Цей матеріал дозволяє створити надійне укриття від атмосферних опадів та інших зовнішніх впливів для людей, техніки, горючих речовин і т. Д.

Для економії коштів стало популярно придбання виробів з уже відпрацьованою тканини. Найчастіше вона приходить з рекламної індустрії. Наприклад, закінчується кампанія по просуванню продукту, і всі вивіски знімають.


Похожие публикации