Навигация+

​Ремувер для кутикули

Опубликовано Декабрь 21, 2017 – 21:47

Ремувер робить роботу за вас, економить час, справляється навіть з дуже сухою кутикулою, можна використовувати в манікюр і педикюр. Рекомендований час впливу 45 секунд, після застосування ретельно помити руки з милом.

Позиціонується як професійний засіб.

  • Купить средство для удаления кутикулы, гель для удаления кутикулы купить ремувер для кутикулы для превосходного маникюра и красоты Ваших ручек по самой низкой и выгодной цене

Ремувер знаходиться в прозорій баночці з тонким носиком, при легкому натисканні засіб без зусиль наноситься на кутикулу. Тут я вважаю причепитися ні до чого: видно скільки засоби залишилося, в застосуванні утруднень не визивает.Само засіб знову таки прозоре, запаху не має навіть якщо принюхуватися. Досить рідке, але вважаю це плюсом: підтікає навіть у важкодоступні місця. Отже приступимо до справи. Що ми маємо: кутикула досить суха, хоч і постійно зволожується кремами / маслами, але холод і вітер не щадить нікого. Останній раз манікюр робився тиждень тому. Вцілому, вважаю виглядає непогано (раніше за тиждень було б набагато гірше) .Наносім Ремувер. Чекаю буквально 15 секунд і потихеньку починаю відсувати кутикулу і видаляти все зайве інструментами (у мене є кілька металевих з манікюрних наборів, природно паличка і силіконовий пушер, я поки не вирішила ніж мені зручніше, тому дію за настроєм і ситуації). Наношу завжди від великого пальця (там у мене зазвичай сама неотросшая, але сама сухенька кутикула) до мізинця (зазвичай сама некритична ситуація), а обробляю навпаки: від мізинці до великому. Найпроблемніші вказівний і середній пальці. Залишилося помити руки, щоб змити залишки Ремувер і покрити нігті лаком!

Вважаю засіб досить економним. Для мене це засіб стало манікюрним мастхев і спростило процедуру манікюру. Вся "страту сухих кутикул" займає пару хвилин, при цьому я впевнена, що отримаю гідний результат без небезпеки порізів.


Похожие публикации