Навигация+

Ремонт дизельних двигунів

Опубликовано Сентябрь 21, 2017 – 12:25

Відмінні характеристики сучасного двигуна внутрішнього згоряння, що працює на важкому паливі - висока продуктивність, економічність і екологічність. Крім того, вони мають значний ресурс експлуатації й чималим запасом міцності. Сукупність цих якостей і зумовлює широке поширення дизельних силових агрегатів.

Проте, будь-який інтенсивно функціонуючий механізм потребує проведення регулярних сервісних, регулювальних і ремонтних робіт. У СПб ремонт дизельних двигунів з високим професіоналізмом і на бездоганному якісному рівні виконує автотехцентр , майстри якого накопичили значний досвід в даній області.

У конструкцію сучасного дизеля інтегровано безліч різних вузлів і механізмів, що перетворює ремонт дизельних двигунів в дуже складне і відповідальне захід. Його здійснення неможливо без наявності спеціального обладнання і висококваліфікованого персоналу, що і відрізняє компанію.

Очень горячее видео для взрослых на сайте https://damdam.info/piski_kiski/ в свободном доступе.

Сигналом до необхідності ремонту силової установки можуть служити різні чинники:

Загоряння сигналу «checkengine»

Наявність сторонніх шумів і запахів

Димлення в моторному відсіку

Підвищений витрата масла або охолоджуючої рідини

Погіршення робочих параметрів двигуна та ін.

Виявити конкретну несправність з високою точністю дозволяє комплекс діагностичних прийомів, використовуваних нашими майстрами - візуальний технічний огляд, інструментальна і комп'ютерна діагностика, блок-тести, аналіз даних пам'яті керуючого блоку.

Отримані результати є підставою для вибору оптимального варіанту усунення виявлених дефектів, який здійснюється спільно з замовником. Визначається орієнтовна вартість робіт, після чого виконуються безпосередньо ремонтні операції. Завершує ремонт перевірка роботи силового агрегату в різних режимах.

Від складності ремонту, який може бути поточним (оперативним) або капітальним, залежить і кількість витрачається на нього часу: діагностика може зажадати від 1 години до 2-х діб, а ремонт може зайняти до 7 днів.


Похожие публикации