Навигация+

Промивання радіатора грубки своїми руками

Опубликовано Август 7, 2017 – 12:22

Автомобіль часом із засобу пересування перетворюється на джерело безперервних проблем. Те масло їсть, то закипає, то гріти перестає. Радіатор пічки з роками експлуатації неминуче вмирає, зношуючись. Але крім заміни, існують і деякі дії по його пожвавленню своїми руками.

Починаємо внутрішню промивку

Не тільки знос сприяє погіршенню функціонування «пічного» радіатора - скупчення бруду теж на краще не призводять. Абсолютно чистими, по ідеї, повинні бути соти радіатора, а також внутрішня його частина. Тому радіатор витягаємо, щоб промити його автомийкою під пристойним тиском. Необхідний шланг, один кінець якого чіпляємо до крана, другий же - до нашого радіатора. Включаємо воду і вимиваємо з радіатора бруд.

Качественные бронепластины из полиэтилена купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Прибираємо наліт зі стінок своїми руками

моєму радіатор грубки

Але крім бруду, стінки радіатора покриваються нерідко нальотом - результатом окислення. Простий водою його не прибрати. Значить, озброюємось спеціальними засобами - хоча б ... лимонною кислотою. 1,5 л води закип'ятити, після чого висипте туди маленький пакетик кислоти, перемішайте, щоб розчинилася повністю. Наберіть половину радіатора води, ретельно побултихаться, потрясіть. Кислота повинна подіяти. Тепер патрубки радіатора відкрийте і воду з оксидами злийте - потече брудна рідина.

Ретельної промивки радіатора підлягає і зовнішня поверхня радіатора - зовні адже він теж забруднюється, як і основний автомобільний радіатор. Багато фахівців, а також самі автолюбителі застерігають від мийки сот радіатора водою з автомийки - занадто великий тиск струменя може ці стільники просто погнути.

завершальний етап

Важливо правильно використовувати автомийку і стільники залишаться неушкодженими. Замість фрези встановлюємо насадку варіо і починаємо мити радіатор. Максимальні обороти допускаються, але в упор промивати не можна - тільки з дистанції 40-60 см. І головне - промивати під прямим кутом, інакше вода, діючи на бічну частину ребер, може їх дійсно погнути.


Похожие публикации