Навигация+

Ортофосфорна кислота для пайки

Опубликовано Декабрь 18, 2017 – 15:21

Існує маса різновидів флюсу, які допомагають боротися з основними проблемами під час пайки металів. Ортофосфорна кислота для пайки є досить поширеним видом флюсу. Вона також застосовується для очищення металевих деталей від іржі подальшої захистів, так як після її впливу на металі з'являється захисна плівка, яка допомагає захистити від утворення корозії і інших негативних явищ. Це неорганічне речовина, формула якого виглядає як Н3РО4. При стандартних умовах вона має вигляд безбарвних гігроскопічних кристалів. Якщо речовина нагріти вище 213 градусів Цельсія, то воно перетвориться в пірофосфорна кислоту, формула якої є Н4Р2О7.

  •  Ортофосфорная кислота для фосфатизации, электротермического шлифования и придания формы, электрической металлизации, чистке металлов и кислотном травлении, в производстве промышленных очистительных и растворов против ржавления, в производстве жидких удобрений, промышленных фосфатов и других неорганических и органических фосфорсодержащих химических продуктов, при изготовлении каучуков и железо-литейных процессах, в производстве красок, эмалей и огнеупорных материалов, в текстильной промышленности, при очистке воды, в производстве антифризов, в медицине, фотографии, текстильной, пищевой, нефтяной, стекольной и керамической промышленности высокого качества по самой низкой цене 

Коли ортофосфорна кислота застосовується для пайки, то її найчастіше використовують для з'єднання низьколегованих і вуглецевих сталей, міді, а також сплавів даних матеріалів. Механізм дії речовини відносно простий, так як флюс розчиняє оксидну плівку, яка утворюється на металі основного матеріалу і на припое. Вона розпушується і спливає на поверхні флюсу. Після цього в зоні розчищення створюється захисна плівка, яка не дає поверхні знову окислюватися. Всі залишки речовини можна змити за допомогою води. Все це детально розповідається, для чого потрібна кислота при пайку.

Цей флюс може послужити, коли йде пайка нержавійки, а також нікелю і його сплавів. Він має практично універсальне застосування, так як може працювати з чорними металами. Каніфоль для пайки не має настільки широким спектром дії, а також кислотою набагато легше паяти. Але в той же час кислотою не варто паяти контакти, так як вона буде просто з'їдати матеріал. Ортофосфорна кислота може розчинятися етанолі та інших розчинниках. Крім цього речовина використовується ще в ряді промислових напрямків. Виробництво здійснюється згідно ГОСТ 10678-76.

Ортофосфорна кислота ділиться за двома основними напрямками, які стосуються її застосування. Це може бути:

Харчова промисловість. Цей різновид використовується при виробництві продуктів харчування. Наприклад, вона може виступати регулятором кислотності газованих напоїв. Також вона може стати Підкислювачі для плавлених сирків і сирів. Її застосовують під час виробництва ковбаси, під час хлібопечення, як один з компонентів розпушувача, при виготовленні цукру і інших процедурах. У харчовій промисловості це позначається як антиоксидант Е338.


Похожие публикации