Навигация+

Окуляри від сонця

Опубликовано Декабрь 29, 2017 – 20:55

На жаль, до недавнього часу в нашій країні переважав перший варіант. Спробуємо зрозуміти, чи правильно це і як виправити ситуацію. Все частіше ми чуємо про необхідність захисту очей і шкіри від ультрафіолету. Хоча багато захворювань, що викликаються дією сонця, розвиваються в зрілому віці, часто велика частина опромінення виходить людиною в перші десятиліття життя, коли око найбільш вразливий. Тому так важливо дбати про профілактику пошкодження очей та шкіри з самого раннього дитинства!

  • Купить лучшие качественные брендовые очки Ray-Ban aviator для себя и близких по самой выгодной и низкой цене

Дитина значно більший час, ніж доросла людина проводить на свіжому повітрі, а, значить, набагато довше піддається дії УФ. Дитячий кришталик прозоріше, ніж дорослий, тому потік УФ, що потрапляє на дитячу сітківку незрівнянно більше. Діти частіше схильні до дії бруду і пилу під час активних ігор і спортивних розваг. До речі, чи знаєте ви, що 40 хвилин на яскравому сонці без окулярів прирівнюється до 2 години часу перед телевізором.

Як вибрати «корисні» окуляри від сонця?

Звичайно ж, купувати сонцезахисні окуляри дитині потрібно в спеціалізованих салонах, т. К. Неякісний товар може завдати непоправної шкоди здоров'ю вашого малюка! Дитячі сонцезахисні окуляри є важливою захистом очей дитини від пилу і бруду, а, значить, запобігають механічні травми очей. Але щоб самі окуляри не викликали пошкоджень, вони повинні бути виконані з високоякісних обов'язково гіпоалергенних матеріалів.

Бажано, щоб окуляри були легкими, але міцними.

До 12-річного віку не рекомендується купувати дітям окуляри зі скляними лінзами.

Дуже добре, якщо заушники будуть гнучкі, тоді окуляри щільніше прилягають до голови, але не здавлюють її.

Оправа не повинна з'їжджати з носа і заважати дитині рухатися. Важливо підібрати відповідну форму і розмір очок.

Необхідно врахувати, що діти швидко ростуть, тому не варто купувати окуляри на багато років вперед.

Лінзи в дитячих окулярах

Лінзи в дитячих сонцезахисних окулярах виготовляються з високоякісного міцного пластику або полікарбонату і мають 3 і 4 ступінь захисту від УФ. Полікарбонат менше дряпається, легше очищається. Цей матеріал є кращим для дитячих сонцезахисних окулярів. Він дешевше скла, але дорожче акрилу.

Якого кольору повинні бути сонцезахисні окуляри для дітей? Чи важливо у виборі кольору очок дотримуватися певних стандартів? Перевага для виготовлення дитячих очок віддається сіро-зеленою або коричневою колірній гамі із середньою кількістю світлопоглинання до 70%. Окуляри обов'язково повинні зберігати природне перенесення кольорів оточуючих предметів! У деяких випадках, наприклад, для ігор на снігу, можливе використання очок темно-рожевого кольору, що поліпшують контрастність сприйняття. Небажано вибирати синій колір, який робить сонячне світло яскравішим і веде до більшого розширення зіниці.

Потрібно враховувати і наявність спотворень в сонцезахисних окулярах. Чим дешевше акриловий пластик, з якого виготовлені лінзи, тим більше спотворень, які можуть пошкодити зору дитини. Мінімальна кількість спотворень забезпечує полікарбонатна лінза. Поляризаційна лінза має ще одну додаткову перевагу - вона запобігає дії дратівної відбитого світла, який може викликати втому очей! Особливо актуально це стає під час відпочинку на воді.


Похожие публикации