Навигация+

​Обігрів покрівлі, обігрів дахів

Опубликовано Март 27, 2019 – 18:02

Антиобмерзання дахів- методом кабельного електрообігріву

Обігрів покрівлі за допомогою кабелю, що гріє запобігає скупчення снігу і утворення бурульок в зимовий час на крайках дахів та водостічних жолобах. Після монтажу антиобморожувача на основі кабелю, що гріє і системи автоматичного контролю покрівлю будівлі водостічні труби і жолоби будуть надійно захищена від утворення бурульок і протікання. При цьому кардинально знижуються витрати на прибирання та вивезення снігу з даху, на ремонт зіпсованих фасадів, на відновлення зірваних відсотків. Особливо актуальний обігрів покрівлі в СПб і Москві в місцях старовинної щільної забудови, де проблема сходу крижаних брил стала реальною загрозою для життя пішоходів та збереження автотранспорту.

Срочный заказ такси онлайн Вы можете сделать прямо сейчас. Стоимость услуг Вас приятно удивит.

обігрів дахів, обігрів покрівлі обігрів дахів, обігрів покрівлі

Грамотно спланований обігрів дахів практично виключає обслуговування водостічних труб і покрівлі в зимовий період. Для монтажу системи тепла дах нами використовуються компоненти провідних світових виробників таких як ELTRACE, RAYCHEM, THERMON BARTEC, АВВ, EBERLE, OJ EL. та ін. Терміни служби подібних систем не менше 19-25 років.

При розробці системи обігріву дахів враховуються такі особливості розташування і конструкції будівлі:

-тип даху (холодна або тепла)

-тип ринв (по покрівлі або підвісні)

-конструкція крапельника

-наявність снегопреградних решоток

-матеріал водостічних труб і жолобів

Залежно від ступеня Теплоізолювання можна розрізнити два типи дахів: холодна і тепла. Холодну дах можна спостерігати на об'єктах з якісно виконаної теплоізоляцією верхнього поверху від вентильованого горищного приміщення де температура близька до температури зовнішнього повітря. Проблеми виникають з утворенням бурульок тут можна очікувати тільки в відлига. Для запобігання утворенню бурульок і відведення тане води досить встановити гріючий кабель в водостічних трубах і по жолобах даху. Норма укладання кабелю, що гріє 30-40 Вт / м. довжини труби або жолоби. У місцях воронок, майданчиків і водометів використовується норма 350 Вт / м2.

Тепла дах - це дах де з якихось причин (в основному через погану теплоізоляції або облаштування мансард) тепло від експлуатації будівлі піднімається вгору і нагріває дах до плюсової температури. При подібній поведінці рекомендується встановлювати додатковий нагрівальний кабель по краю даху на відстані 30-60 см від кромки. Додатковий нагрівальний кабель встановлюється так само на пологих дахах і в місцях зі значною сніговим навантаженням.


Похожие публикации