Навигация+

Монтаж підвісних стель

Опубликовано Октябрь 2, 2019 – 08:24

Залежно від способу монтажу виділяють видимий і невидимий типи підвісних стель. Але при будь-якому типі монтажу в підвісні стелі можна легко вмонтувати і дизайнерські, і фабричні системи освітлення. Взагалі дизайнери досить широко використовують підвісні стелі для здійснення найсміливіших ідей при оформленні інтер'єру: граючи з кольором, фактурою і різними типами освітлення, можна добитися неймовірних результатів. Щоб досягти найкращого результату, при установці необхідно дотримуватися простих і не складні правила. Перше таке правило - це дотримання температурного і атмосферного фону в приміщенні, в якому будуть встановлюватися підвісні стелі. Так само, як і певні види підлогових покриттів і шпалер, стельових плит треба дати протягом декількох діб «відлежатися».

Андреев Юрий - успешный предприниматель, который расскажет Вам как зарабатывать реальные деньги.

Підвісні стелі - це вмонтовується конструкція, і при їх установці необхідно пам'ятати, що плити, вироблені однією фірмою, можуть не підійти до каркасу, виготовленого інший. Встановлювати підвісну стелю можна в два етапи: спочатку встановлюється каркас, а потім плити. Під час першого етапу роботи необхідно використовувати респіратор і рукавички, так як до складу стельових плит входить скловолокно, яке викликає подразнення дихальних шляхів і шкіри. Крім того, вам знадобляться наступні інструменти: рулетка довжиною не менше 70 см, плоскогубці, моток мотузки, крейда, простий олівець, шевський ніж, окуляри, ножиці для металу. Каркас підвісної стелі становлять основні напрямні, проміжні напрямні, пристінні куточки і підвіси.

Зазвичай монтаж підвісів виробляють за формулою: 0,7 підвісів необхідно помножити на кількість кв. метрів. У місцях, де планується встановлення додаткового обладнання (вентиляція, освітлення, кондиціонування), необхідно встановити, щоб не обрушилася вся конструкція, додаткові підвіси. Потім необхідно встановити пристінні плінтуса, потім прикріпити основні і проміжні напрямні. Останній етап - це установка стельових плит. Встановлювати потрібно з середини приміщення, рухаючись до країв. Необхідно вимірювати кожну плиту, щоб не з'явилися зазори. До явного перевазі підвісних стель відноситься і те, що в разі непридатності якогось з елементів його можна легко замінити аналогічним.


Похожие публикации