Навигация+

Матове фарбування автомобіля

Опубликовано Октябрь 31, 2017 – 16:59

Складно сказати, що на дорогах сьогодні домінують машини якогось певного кольору. Побачити можна рівне число червоних, білих, жовтих, зелених автомобілів. Більш того, вже нікого не дивують машини, пофарбовані відразу в кілька відтінків. Бажання стати оригінальними настільки велике, що фантазії автолюбителів немає меж.

Ексклюзивна матове забарвлення

Вы можете купить дефлектор капота по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Матове фарбування автомобіля - це ще один спосіб привернути увагу до машини нестандартним підходом до оформлення її зовнішності. Останнім часом такий варіант зовнішнього тюнінгу вибирають для себе власники дорогих іномарок. Їх вже не приваблюють машини з блискучими бамперами і натертими до блиску капотами. Такий підхід багатьом з них здається занадто банальним. Саме тому для них подібна фарбування - це можливість самовираження через власний автомобіль.

Переваги матовою фарбування

Матове забарвлення в ексклюзивні кольори Фарба на автомобіля сприяє збереженню початкових соковитих відтінків, дозволяє затягувати подряпини, що утворилися в результаті недобросовісної мийки. Така фарба ідеально лягає на заводську, довго служить. Кузов, покритий таким покриттям, мити потрібно на порядок рідше, ніж з традиційним, глянсовим покриттям. Щоб зберігати зовнішній вигляд машини презентабельним, досить буде щодня протирати ЛКП м'якою ганчіркою для видалення пилу.

Про виробників матової фарби

Головними виробниками ексклюзивної матової фарби вважаються японці, які розробляють склади для тюнінгу автомобілів. Фарба істотно відрізняється від звичних нам лаків, так як завдяки їй вдається зберегти поверхню зовнішніх елементів. Крім того, поверхня довше зберігає насиченість, незважаючи на активну експлуатацію.

Технологія фарбування автомобіля в матовий колір

Ексклюзивна забарвлення AUDI в матовий колір

Процес фарбування автомобіля досить складний. Спочатку потрібно буде демонтувати всі зовнішні частини оперення автомобіля, після чого зашкуріть їх для того, щоб під час фарбування раптом не були виявлені всілякі дефекти. Наступним етапом стане безпосередньо фарбування, складом, відповідним заводському аналогу, після чого слід нанесення димчастого лаку в два шари.

Матове забарвлення автомобіля

Як тільки всі деталі будуть пофарбовані, їх просушують в спеціальному боксі, виконується процес складання автомобіля з новими кліпсами, молдінгами і ущільнювальними елементами.

Важливо, щоб фарбування кузова відбувалося в закритих приміщеннях з необхідним температурним режимом і вентиляцією, так як від цього буде залежати те, як фарба ляже на поверхню.

Фарбування автомобіля в середньому займає кілька тижнів. Ціна подібних послуг висока, тому замовляють їх, найчастіше, власники дорогих машин. Записуватися на фарбування автомобіля в матовий колір ви можете у наших менеджерів, після чого, Ваш персональний майстер призначить дату постановки авто в ремзону і здійснить його приймання.


Похожие публикации