Навигация+

​Матеріал майбутнього: властивості, склад, область застосування

Опубликовано Март 2, 2018 – 19:14

У цементу, названого великим російським хіміком Менделєєвим «матеріалом майбутнього» - довга історія. Важко уявити, але його прообраз був винайдений ще в Стародавньому Римі, а цементу в його сучасному розумінні вже близько двохсот років! У цьому це один з основних будматеріалів, основа всіх сухих кладок і оздоблювальних сумішей. А століття експериментування над складом в поєднанні з сучасними технологіями роблять цемент універсальним продуктом з відмінними експлуатаційними властивостями.

Вы можете купить качественный цемент, смотреть цены на него Вы можете на сайте.

Цемент використовують у виробництві - при виготовленні бетону, залізобетону і цілого ряду штучних матеріалів, в будівництві - для скріплення конструктивних елементів споруд і ізоляції, в газовій і нафтовій промисловості. Цемент і будматеріали на цементній основі успішно замінюють більш дорогу деревину, цегла, вапно та ін.

Складається цемент з клінкеру (обпалених і подрібнених вапняку і глини), гіпсу та різних коригувальних мінеральних добавок, які надають готовому продукту властивості більш-менш швидкої оплюваність, морозостійкості, міцності. Виробництво цементу - процес складний, трудомісткий, що вимагає обліку безлічі чинників. Існує навіть окрема галузь науки, яка називається «хімією цементу». Тому фахівці настійно рекомендують купувати цемент промислового виробництва у гідних довіри постачальників.

Залежно від сировинного складу і виду добавок розрізняють велику кількість різновидів цементу. Отримати детальну консультацію по характеристикам і постачання цього незамінного будівельного матеріалу ви можете у фахівців нашої компанії.


Похожие публикации