Навигация+

Листове скло

Опубликовано Декабрь 27, 2017 – 11:33

Продаж листового скла - тільки один з видів діяльності ТОВ «СтеклоМір». Продаж скла листами, пачками, вагонами, тобто так як потрібно вам.

Саме ходове скло, яке використовується в будівництві і виробництві виробів, товщиною 3,4,5,6,8,10,12,15,19 і 25мм, як малого формату 2550 * 3210 мм., Так і максимальний розмір 6000 * 3210 мм. (Джамбо).

Флоат скло - це основний витратний матеріал, який використовується для всіх наступних операцій з переробки. Найменування «флоат» від методу виробництва: Флоат-процес.

  • Купить высококачественное листовое стекло продажа от производителей по самым выгодным условиям без переплаты и сверхнаценки

Наша компанія має розвинену мережу філій по Республіці Казахстан, в кожному з яких свої склади і високопрофесійна команда менеджерів з продажу скла, які знають про скло все. Вони проконсультують вас за видами скла, його призначенням, властивостями і функціональних особливостей. А так же допоможуть підібрати потрібне скло, розрахувати необхідні для вас обсяги, щоб не переплачувати, візьмуть ваше замовлення, проінформують про терміни і деталях поставки.

Самі часто затребувані види і формати листового скла таких виробників як AGC, Guardian, Pilkington, Saint-Gobain, Grodno Glassworks, Gomel Glass.

На наших складах постійно знаходиться певний запас самих часто замовляються видів прозорого і тонованого скла різних форматів. Крім цього так само є і енергозберігаюче скло з різними видами покриттів, рефлективне і мультифункціональний товщиною від 2 до 19 мм марок від М0 до М7.

Укладаючи з нами договір на поставку скла, ви отримуєте гарантовані і стабільні поставки, відвантаження скла безпосередньо з заводу виробника, зручну саме вам комплектацію скла в контейнері або ж / д вагоні.

Купити скло з нами легко! Наша репутація перевірена часом і підтверджена численними постійними клієнтами.

Постійним клієнтам надаються спеціальні умови і ціни.


Похожие публикации