Навигация+

Купони для економії

Опубликовано Ноябрь 30, 2017 – 09:16

Необхідністю економити зараз нікого не здивуєш, тугіше пояси затягнули не тільки середні верстви населення, а й ті, хто звик жити на широку ногу. Люди прискіпливо вивчають ціни в магазинах, вибираючи продукти, і чекають розпродажів, щоб купити одяг і взуття. У розвагах багато собі відмовляють, так як грошей на турпоїздки, кіно і ресторани просто немає. Але не поспішайте відмовлятися від приємних радощів - відпочивати і розважатися можна зі знижками.

Розглянемо всі можливості економії з купонами.

Вперше потрапивши на сайт продажу купонів, складно повірити, що такі знижки взагалі можливі. Звідки така небачена щедрість і в чому підступ? Насправді ніякої щедрості немає, всьому є пояснення.

Компанії, що пропонують дисконтні купони, укладають договори з ресторанами, кафе, готелями, кінотеатрами, салонами краси і туристичними компаніями на умовах оптових продажів. Тобто - посередник, який продає купони, призводить до компанії в кілька разів більше клієнтів, тому продавець відразу ж отримує багато готових покупців, не витрачаючи час на рекламу і роботу своїх менеджерів, в чиї обов'язки входить розширення клієнтської бази.

Реальна вартість проживання в готелях, обідів в точках громадського харчування та квитків в кінотеатрах істотно нижче, ніж ціна в прайсах, тому насправді власники готелів і розважальних центрів залишаються в прибутку, а не в збитку.

За купонами, як правило, продають послуги та тури в обмежений час - так пільгові клієнти змішуються з більш рентабельними, і загальний прибуток не страждає. Також нерідко до розпродажів вдаються в міжсезоння, коли з клієнтами сутужно.

Вибираючи купон, зверніть увагу, що є два типи знижкових пропозицій.

Перший варіант - ви оплачуєте вартість купона, а потім вже на місці купуєте послугу, наприклад платите за вечерю в кафе або стрижку в салоні краси прямо на місці. У таких випадках вартість купонів незначна - 20-150 рублів. Зате знижку можна отримати суттєву, наприклад, 50% за обід удвох в ресторані, величезну порцію суші з доставкою або нарощування волосся.

Другий варіант - повна оплата послуги з фіксованою знижкою. Наприклад, ви можете купити тур на три дні в Анапу не за 10 тисяч рублів, а всього лише за 3 тисячі на двох або оплатити відвідування стоматології з лікуванням на 12 тисяч рублів, купивши купон за 6 тисяч.

Принципової різниці в вигоді немає, але майте цей момент на увазі, вибираючи послуги за вартістю.

До речі, купони можна купувати не тільки для себе, але і в подарунок. Для таких цілях є навіть спеціальні подарункові версії сертифікатів.


Похожие публикации