Навигация+

Купити садовий мінітрактор для дачі та городу

Опубликовано Октябрь 31, 2017 – 13:31

Купити садовий мінітрактор для дачі та городу

За статистикою, кожен другий житель великого міста має заміський ділянку. Понад чверть городян (27%) - щасливі власники заміської ділянки з будинком для сезонного проживання.

Погодьтеся, як приємно буває іноді вибратися із задушливого міста і зануритися в безтурботність і красу власного саду, посидіти ввечері в альтанці з шашличком і ночувати, не чуючи шуму автомобільної магістралі.

Але зміст і догляд власного ділянки вимагають чималих зусиль круглий рік: взимку треба розчистити сніг, навесні - сезонний догляд за садом, посадка рослин, робота в городі, якщо він є; а так же доглянутий газон влітку і оброблена земля восени. Ваше життя значно спроститься якщо купити садовий мінітрактор, який допоможе легко впоратися з багатьма завданнями по ділянці.

Чим корисний мінітрактор на дачі.

Вибір минитрактора для дачі - на які параметри звернути увагу.

1. Чим корисний мінітрактор на дачі

Давайте розберемося, в чому вам допоможе мінітрактор для дачі:

Мінітрактор на дачі зимою:

Якісний мототрактор купити тут по самій вигідній вартості на сьогоднішній день.

Основна напасти в зимовий час - це сніг. На зиму мінітрактор обладнується:

Відвал - зрушує снігові маси, розчищаючи дорогу. Для правильної і ефективної роботи відвалу важлива маса трактора і ширина відвалу по відношенню до ширини трактора. Ширина відвалу повинна бути не вже ширини самого трактора, а маса трактора - не менше 40-50 кг на 1 к.с. - чим більше тим краще.

Щітка -виметает сніг, що не розчищений сніжним відвалом. Розчищає щітка, як правило, не більше 3-5 см снігу, але робить це начисто.

Снігоприбиральник - застосовується для злежалого снігу в місцях, де його давно не прибирали. Висота снігового покриву, з яким може впоратися снегоуборщик, обмежується тільки висотою ротора і кліренсом самого минитрактора (якщо снегоуборщик задній). Наприклад, мінітрактор KIOTI з роторним снегоуборщиком без праці впорається з 40-50 см злежалого снігу. KIOTI - прекрасний мінітрактор снегоуборщик.

Розкидачі піску та реагентів - допомагає боротися з ожеледицею, веерно розсипаючи протиожеледних суміш.

pryam-otval-1 shhyotka_zimnyaya dsc06218 dsc_0172

Мінітрактор для дачі з повним приводом - це також і відмінний всюдихід, який пролізе з будь-якого замету і допоможе витягти вашу і сусідську машину на під'їзді до будинку.

Кабіна що опалюється минитрактора зробить роботу з прибирання снігу комфортною.


Похожие публикации