Навигация+

Компютерна діагностика

Опубликовано Октябрь 24, 2017 – 08:49

Комп'ютерна діагностика (КД) необхідна кожному транспортному засобу, на борту якого є електронна система управління електрообладнанням. На жодній сучасний СТО сьогодні не обходиться без попереднього аналізу і виявлення несправностей за допомогою використання комп'ютерного спеціального забезпечення.

Регулярно і своєчасно проведена комп'ютерна діагностика автомобіля дозволить уникнути великих збоїв при функціонуванні агрегатів і вузлів, а значить, заощадити. Також провека виконується після проведення всіх інших робіт пов'язаних з ТО.

У нових моделях, дія практично всіх пристроїв контролюється електронікою, тому комп'ютерна діагностика допоможе вирішити проблему їх функціонування максимально делікатно. Для проведення подібних заходів, використовується спеціальне високоточне обладнання та інструменти, які є в наявності в нашому автосервісі. Виконати все те ж саме самостійно, в домашніх умовах, як правило, не вдасться.

Профессиональный мастер по ремонту сколов лобового стекла https://lobsteklo.ru/services/remont-skolov, цены на услуги Вас приятно удивят.

Комплексна комп'ютерна діагностика Вашої машини, дозволить завчасно усунути несправності, що тягнуть за собою зайву витрату коштів

Як правило, це перевірка справності всіх агрегатів і вузлів ТЗ. Йдеться про електронні датчиках, тиску подачі палива, підвіски і так далі. Крім того в обов'язковому порядку здійснюється вивчення стан електрообладнання двигуна, системи управління трансмісією, гальм і так далі.

Піддаються перевірці запалювання, стан рульового управління і подушок безпеки. За наслідками перевірки складається так звана підсумкова карта, яка вважається керівництвом для майстрів. Згідно цій карті в відділі автотехсервісу, складається план проведення робіт, список необхідних деталей для ремонту автомобіля. На цьому ж етапі, замовнику оголошують вартість подальшого ремонту, якщо він необхідний.

Після завершення профілактичних заходів, виконується повторна комп'ютерна діагностика, В присутності автовласника!

Перевірка електроустаткування

Багато хто впевнений в тому, що комп'ютерна діагностика займає багато часу. Насправді для того, щоб визначити збої в електронно-обчислювальних пристроях, буде потрібно не більше 30 хвилин.

Тим не менш, не слід вважати КД порятунком від усіх можливих бід. На жаль, бувають випадки, коли несправність у двигуні, наприклад, виявити навіть за допомогою використання високоточного тестера не вдається. Такі випадки швидше виняток, ніж закономірність, тим менше, вони бувають.

Говорити про те, що комп'ютерів можна довіряти більше, ніж людині дійсно поки рано. Устаткування для КД може давати збої. Так, наприклад, бувають випадки, коли вирішити проблему може заміна гайки, тоді, як тестер вважає, що заміну підлягає цілий вузол.


Похожие публикации