Навигация+

Харчові добавки- гейнер

Опубликовано Декабрь 27, 2017 – 21:03

Багато спортсменів, бажаючи надати своєму тілу привабливий зовнішній вигляд, крім стандартних фізичних навантажень використовують спеціальні дієти. Найчастіше таке харчування включає не тільки продукти, збагачені протеїнами і вуглеводами, а й харчові добавки, до яких відносяться гейнер. Відгуки чоловіків, що випробували продукт, свідчать, що вживання добавки допомогло збільшити масу, додати тілу бажану фактурність.

  • Купить лучший оригинальный гейнер который  содержит все необходимые витамины, электролиты и минералы от европейских производителей по самой низкой и выгодной цене

Слід розібратися в принципах роботи продукту, оцінити переваги марок різних виробників, а також доцільність його застосування в кожному індивідуальному випадку.

Склад продукту і ціна на Гейнер:

Харчова добавка включає в себе вуглеводи (до 75%), білки, практично не містить жирів. Такий склад, розроблений спортивними дієтологами, дозволяє швидко заповнити енергетичні витрати і наростити м'язи в короткий термін.

Ефективність комбінації протеїнів і вуглеводів доведена незалежними експертами в ході численних досліджень.

Крім основних складових, гейнер, ціна якого залежить від виробника і складу, може містити:

креатин (стимулює енергообмін);

вітамінний комплекс;

додаткові амінокислоти (для більшої ефективності);

мікроелементи;

жири в невеликому обсязі (для збалансованості).

В першу чергу купити якісний гейнер для набору м'язової маси рекомендується людям худорлявої статури. При регулярному застосуванні препарату і правильних фізичних навантаженнях перші результати будуть помітні вже через короткий термін.

Потрібно врахувати, що при прискореному обміні речовин однієї харчової добавки буде недостатньо, і для досягнення результату потрібно буде поєднувати її з іншими видами спортивного харчування.

Чи необхідно придбавати гейнер?

Якщо ви сумніваєтеся, в необхідності застосування гейнера, задумайтеся про те, що правильне харчування - запорука вашого успіху на шляху до ідеального тіла. Ритм сучасного життя не завжди дозволяє збалансовано харчуватися, тому на допомогу спеціальні харчові добавки.

Переваги вживання гейнера:

насичення організму енергією перед тренуванням;

заповнення білково-вуглеводного балансу після фізичних навантажень;

підвищення калорійності харчування в цілому.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити недорого гейнер для набору м'язової маси. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками спортивного харчування, пропонуючи клієнтам незмінно якісний товар.


Похожие публикации