Навигация+

Як завести знайомства і створити міцні зв

Опубликовано Декабрь 4, 2017 – 14:02

Поради про нетворкінг: як завести знайомства і створити міцні зв'язки?

Нетворкінг і правильний пошук знайомих

Дослівно «нетворкінг» ( «net» - мережа, а «work» - робота) - спосіб пошуку і зміцнення контактів і зв'язків, які можуть бути корисними в діловій сфері. Головне завдання нетворкінгу - завести знайомства виборчі, а не хаотичні, тобто вибирати ті, які дійсно можуть стати в нагоді в майбутньому для бізнесу та кар'єри.

Якщо ви тільки почали займатися нетворкінгу, то спробуйте спочатку кількісний спосіб, постарайтеся за певну кількість часу познайомитися з декількома людьми, чим більше їх буде, тим краще. Але щоб завести знайомства дійсно цінні та збільшити ефективність нетворкінгу, приділяйте особливу увагу профільним місцях: відвідуйте бізнес-тренінги, ділові прийоми, спеціальні заходи. Якщо ви будете ходити в такі місця, то ймовірність знайомства з корисними людьми збільшується в кілька разів.

Не забувайте підтримувати зв'язки з новими знайомими, згодом ви зрозумієте, які знайомства потрібно зберігати і зміцнювати, а які ні. Деякі контакти можна не робити міцніше, але зберігати візитки людей.

Безліч контактів і зустрічей передбачає витрату великої кількості часу. Але як можна завести знайомства і встигати займатися іншими справами? Фахівці радять перетворити нетворкінг в образ життя, але зробити це зможе далеко не кожна людина. Вам доведеться звикнути до постійних знайомствам і походам по діловим заходам. Якщо вам складно підтримувати такий образ життя, вам краще вибрати певне коло людей, з якими збираєтеся постійно підтримувати зв'язок, тобто взяти за основу не кількість, а якість. Коли ви відібрали людей, з якими будете підтримувати зв'язки, працюйте тільки з ними.

У багатьох нетворкера виникають проблеми з підтримкою зв'язків. Вони відвідують корисні ділові заходи, отримують візитки важливих людей, продовжують з ними спілкування, телефонують і т.д., але позитивних результатів немає. В чому причина? Все було зроблено точно за правилами, але з цим не допомагають у просуванні кар'єри або бізнесу. Що робити? Як виправити ситуацію? Подумайте над своїм діловим підходом перед тим, як завести знайомства. Швидше за все, він сухий і не зацікавлює співрозмовника, ви намагаєтеся під час одного прийому познайомитися з великою кількістю людей, тому не можете приділити достатньої уваги кожному.


Похожие публикации