Навигация+

Виготовлення стільниць

Опубликовано Декабрь 23, 2017 – 15:57

Не так давно в нашій країні набув популярності матеріал, який прийнято називати штучним каменем. Дуже часто його стали використовувати зараз для виготовлення стільниць. Дійсно, матеріал схожий з природним аналогом своїм забарвленням і текстурою. Тому його сміливо називають каменем. Однак чи все так «аналогічно»? Чи може цей матеріал повноцінно замінити натуральний камінь, запропонувавши такі ж якості і характеристики? 

І варто врахувати, що при цьому він повинен нівелювати існуючі недоліки натурального матеріалу. Інакше, навіщо потрібен такий замінник? Тому варто розібратися в плюсах і мінусах цього матеріала.В останнім часом матеріалів універсального характеру придумано і запропоновано на ринку досить багато. Одним з них є кварцовий камінь або кварцовий агломерат (кварц). Його фото можна подивитися дополнітельно.Ето композитний матеріал, у нього немає недоліків, якими володіє натуральний зразок. Однак всі позитивні якості у нього є. Це і є формула успіху новинки. Якщо зважити всі переваги цього матеріалу, він буде очевидним лідером серед матеріалів, що застосовуються в інтер'єрі. В результаті і забезпечується така затребуваність виробів, з нього виготовлених. Це провокує велику конкуренцію на ринку, тому цінова політика орієнтована на зменшення вартості, що лише підігріває інтерес до цього матеріалу з боку споживачів різного соціального статусу.

Зараз найбільш перспективними вважаються стільниці з кварцу. У кварцових стільниць, як я зрозумів, маса переваг перед іншими матеріалами:

1. Вони не бояться води, кислотосодержащих рідин, таких як червоне вино і лимонний сік. Пишуть, що наприклад на мармурі від таких рідин залишаються незмивні плями, якщо відразу не витерти.

2. По твердості вони перевершують граніт, не бояться високих температур і можуть служити десятиліттями.

3. Існує величезна кількість кольорів на будь-який смак і дизайн.

З недоліків я виявив:

1. Такі стільниці не дешеві. Але мене це не дуже лякає. Якщо для себе і надовго, можна і витратитися.

2. У разі, якщо стільниця більше 2-х метрів, її роблять з 2-х частин або більше. І тут дуже важливо майстерність виробника для того, щоб зробити стик цих шматків непомітним. Це мені в одному відомому мережевому кухонному салоні сказала менеджер, коли рекомендувала стільницю з акрилу, що кварц типу то добре, але часто стики буває видно, на відміну від акрилової стільниці. Але акрил це ж практично пластмаса з усіма наслідками, що випливають з цього факту недоліками ...

3. Існує велика кількість виробників і виробників кварцових стільниць. І дуже важко розібратися, де і з матеріалу якого виробника краще замовляти.


Похожие публикации