Навигация+

ВИДИ ЕРОТИЧНОГО масажу

Опубликовано Декабрь 23, 2017 – 20:32

ВИДИ ЕРОТИЧНОГО масажу ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ: «НАРОДНА ТВОРЧІСТЬ СХОДУ»

Види еротичного масажу етнічні - основа асортименту послуг будь-якого салону. Східні казки тепер - не тільки на Сході, в Азії. Вони плавно (і успішно) перекочували в російську дійсність і процвітають в ній, радуючи «сіверян» -аматорів витонченої еротики. До цієї категорії відносяться тайський масаж, тантричний (за індійськими мотивами), «гілка сакури», Нуру масаж і інші варіації на інтимні теми з екзотичних країн. «Етніка» неоднорідна - тому різноманітності в програмах інтим-салонів не позичати. Пару слів про найголовніші «представників» цього категорії.

  • Лучшая техника nuru massage для мужчин гарантирует приятный отдых и незабываемые ощущения по самой приятной и выгодной цене

Тайська - безумовний лідер. І за кількістю шанувальників (приїжджаючи в салон, мало хто вибере програму без тайського масажу). І за рівнем популярності (навіть там, де не ступала нога еротичної масажистки, про тайський масаж дещо чули). Інгредієнти - масажне масло, голе тіло (точніше, два таких - масажистки і гостя!) І ... Ну, решта - зрозуміло. Володіння дівчата технікою тайського масажу, зовнішні дані на висоті, ну і, відповідно, гідне обрамлення для всієї цієї справи у вигляді стильних, доглянутих і затишних апартаментів салону.

Тайський бодімассаж - це коли дівчина роздягає гостя, роздягається сама, завдає на своє і його тіло масажне масло і ... масаж починається. Тільки не той, звичний, долонями. Якщо по-тайськи - то масажують всім тілом. Груди, стегна, живіт - виявляється, все це дуже вдало можна використовувати в масажі. Акцентує дівчина свої інтенсивні торкання саме на ерогенні зони гостя - що, в свою чергу, призводить до дуже очікуваного закономірного фіналу.

Схожий з тайським так званий «Нуру-масаж». Начебто, все дуже схоже: оголені тіла, масло, масаж тілом, який дама робить гостю. В чому різниця? Виявляється, вона є. «Фішка» - в особливий вид мастила. Спеціальний гель «Нуру», без кольору і запаху, на основі водоростей норі (відразу згадуємо суші!), Зволожуючих компонентів і рослинних екстрактів - це корисно і для стану шкіри, і для загального розслаблення організму. І, в цілому, цей гель - то, без чого Нуру масаж втрачає приставку «Нуру» і перетворюється на «звичайний» тайський.

Ще один популярний масаж з етнічної серії - тантричний. В общем-то, він, скоріше, масаж на основі етнічного, індійського. Сучасний варіант придуманий був уже в двадцятому столітті, в епоху нью-ейдж, коли езотеричні вчення на Заході знаходили друге життя і обростали новими нюансами. Так чи інакше ... це буде дуже приємно, без поспіху і з тривалими акцентами на кожну ерогенну зону тіла!

Масаж «Гілка сакури» - етнічний чи ні? Тут, знову ж таки, досить складно сказати однозначно. Швидше, інтернаціональний. Ну, в якій країні жінкам і чоловікам не подобалося б пестити тіла один одного губами і отримувати такі ласки? Дотики губ масажистки до тіла відвідав її Дона - це і є там сама «Гілка сакури».

Цілком європейські оздоровчі процедури? Теж важливо!

Про еротичної етніку поговорили в загальних рисах. Тепер пару слів про релаксационной складової. У салоні інтимного масажу, як відомо, масажистка не відразу скидає з себе весь свій мінімальне одягання і кидається на еротичні амбразури разом з гостем. Можна і так, ніхто не сперечається. А все ж більшості хочеться

а) певного перехідного стану між денною двіжуха і запливом у сексуальне море;

б) глобального розслаблення всього тіла - після затяжних «засідань» за конторським столом або, навпаки, трудів праведних (фізичного характеру).

У будь-якому салоні ці бажання будуть виконані. Тут на допомогу приходить, в першу чергу, класичний (розслабляючий) масаж. Всім знайомий і ніколи не набридають. Тільки в професійному (і при цьому - в якісному, але делікатному варіанті). Можна вибрати як масаж тільки спини, так і, припустимо, додати до нього масаж сідниць і ніг, або не бути дріб'язковими і брати відразу загальний масаж усього тіла. Розслабляє і відновлює. З цієї ж серії - розслаблюючі масажі в джакузі або хаммамі (вода підсилює релакс-ефект).






Похожие публикации