Навигация+

​Ви хороший водій?

Опубликовано Июль 23, 2018 – 19:06

Тиск повітря в шинах зазначено на стійці водія

перевірка рівня масла

Ось після довгої перерви - я знову з Вами!

Профессиональный чип тюнинг заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Звичайно, багато накопичилося за час, який .... я був відсутній. Я думаю, нові матеріали будуть по темі! Постараюся більше не зникати. Моя улюблена - машина! Моє життя!

Давайте подивимося - який ви гарні водій? Що ви робите, перед тим як сісти за кермо своєї або робочої машини? ... Будь-який з нас - автолюбителів повинен пам'ятати, що огляд, перевірка перед виїздом запорука безпеки на дорозі!

рівень масла

рівень гальмівної рідини

Ви знаєте, як відповіла більшість? Почувши поставлене запитання, більшість з нас відповість - так, я хороші водій! Ми всі вважаємо себе хорошими водіями, рідко хто з нас не дбає про своє залізному брата, коні, годувальника - автомобілі, парою ми відмовляємо собі в певних речах, щоб не обділити ближнього .... Так, ви гарні водій! Ще в автошколі з кожного з нас намагалися зробити хорошого водія. Як вийшло? Відповідь ви знаєте самі ... В сім'ї не без виродка !!! Вибачте за прямоту. Просто деколи емоції переповнюють чашу терпіння: один підрізав, другий показав поворот в останній момент, третій тягнеться по другій смузі коли вільна перша ... А більшість з нас вважає себе хорошими водіями !? То який він - хороший водій, давайте поміркуємо.

Гарні водій, намагається постійно стежити за своїм автомобілем, ми все розуміємо що хвороба простіше лікувати на ранній стадії, до ампутації краще не доводити.

Я впевнений, Ви хороші водій! Візьміть собі за правило щодня перед виїздом або хоча б раз на тиждень провести огляд і перевірити:

1. Тиск повітря в шинах. У разі невідповідності доведіть до норми. Рекомендоване тиск вказано на стійці з боку водія або на лючке бака. Якщо немає - дивись рекомендований тиск ...

Увага!!!

Не відкривайте кришку розширювального бачка на гарячому двигуні - небезпечно, можливість опіку.

2. Рівень масла в двигуні. Я думаю, ви знаєте, але до слова - норма між мітками мінімум і максимум на щупі. Долийте обов'язково якщо нижче мінімуму. Рекомендація: переважно доливати масло теж, що і залито в двигун. С.м. причини витрати масла.

Як перевіряти рівень масла?

Встановіть автомобіль на горизонтальну поверхню. Відкрийте капот. Якщо двигун тільки заглушили (гарячий), необхідно почекати 3-5 хвилин, для того щоб масло стекло в піддон.

У холодному двигуні рівень масла можна перевіряти відразу. Дістаньте масляний щуп і витріть серветкою, дрантям і вставте його назад до упору. Знову вийміть щуп для визначення рівня масла і при необхідності долийте.

3. Рівень гальмівної рідини. Він повинен бути вище позначки мінімум. При необхідності долити рідина в бачок до позначки максимум.

Перевірка рівня охолоджуючої рідини

4. Рівень охолоджуючої рідини (у сучасних авто є індикатор мінімального рівня на панелі приладів). Рівень охолоджуючої рідини повинен бути вище позначки на розширювальному бачку. При необхідності долийте охолоджуючу рідину в розширювальний бачок. Пам'ятайте! Якщо в системі в якості охолоджуючої рідини залитий антифриз - не рекомендується заважати антифриз різного кольору.

5. Справність гальмівної системи, гальма стоянки.

6. Оглянути шланги систем харчування, охолодження і мастила двігателя.- Ніяких плям. Особливо патьоків. При виявленні слідів підтікання, обов'язково визначте причини. Найпоширеніша причина ослаблення хомутів, підтягніть, адже складного нічого немає, з цим впорається дитина.

Увага!!!

При експлуатації автомобіля з частими і різкими гальмуваннями, наприклад, в гористій місцевості, необхідно проводити заміну гальмівної рідини один раз на рік.

7. Справність індикаторів, контрольно-вимірювальних приладів, покажчиків поворотів, світлових приладів.

Адже все так просто, з цим впорається і дитина. Пари хвилин життя не стоїть!


Похожие публикации