Навигация+

ТЮНІНГ Джил МК

Опубликовано Август 27, 2017 – 06:08

Тюнінг- це те, що робить будь-який автомобіль оригінальним, неповторним, унікальним. Підкреслити статус, висловити власне «я» - ось завдання, успішно виконуються правильним і якісним тюнінгом.

Профессиональная диагностика автомобиля по самой выгодной на сегодняшний день.

Один з податливим матеріалів, з яким можна працювати - автомобіль Geely. Часто сам по собі він губиться в потоці машин, але зробити з нього щось цікаве зовсім не складно навіть новачкові в цій сфері. Розберемо варіанти тюнінгу Geely MK.

Класна РІШЕННЯ ДЛЯ ПРОСУНУТИХ АВТОВЛАСНИКІВ.

Добавка тонування різної щільності - найпопулярніша модернізація даного типу машин. Краще підходить вона Geely MK срібного цвета.Виглядіт це стильно, сучасно, інтригуюче. Не забудемо про закон і нормах, які визначають максимальну ступінь тонування.

Змінимо грати радіатора на вертикальну з великими ребрами, або на суцільну з вузьким горизонтальним отвором. Відразу з'являється якась агресивність. Тільки зробити такий апгрейд краще в сучасних салонах, тоді у Вас не з'являться проблеми з охолодженням. Не забудемо про спойлере, вона додасть машині спортивного вигляду. Розглянемо особливість, яку потрібно враховувати: матеріал не повинен бути крихким він ламається найшвидше. Спойлер власники воліють робити контрастним, щоб надати рис машини якоїсь хижості.

Джилі Мк1

Чудова тюнінг-ідея - установка "ангельських глазок". Говоримо зараз про що світиться кільці всередині передніх фар. Колись ця фішка була відмінною рисою автомобілів BMW, а зараз автолюбителі запозичили її у геніальних розробників. Встановити пристосування легко по даному алгоритму:

Розбираємо фари викруткою

Вставляємо світлодіодні кільця за допомогою епоксидного клею.

Насолоджуємося результатом.

ДО НОВИХ звершень і перемог.

Пам'ятайте: хороший тюнінг призведе до успіху свого автовласника. І щоб домогтися успіху, він повинен бути якісним, тому вирушайте до справжніх професіоналів своєї справи, які точно зроблять роботу на вищому уровне.Лучше заплатити, ніж виправляти довго і болісно власні помилки


Похожие публикации