Навигация+

​Ремонт бензобака своїми руками

Опубликовано Март 15, 2018 – 08:02

Як відремонтувати металевий бензобак

Розглянемо також способи ремонту металевого бензобака.

Ремонт холодної зварюванням також є найбільш популярним способом автолюбителів. Для ремонту металевого бензобака своїми руками вам потрібно використовувати холодну зварювання для металу. Сьогодні магазини автомобільної хімії пропонують великий асортимент таких засобів.

Перед початком робіт, як і при ремонті пластикових бензобаків, потрібно зачистити поверхню і знежирити її і просушити. Від стрижня холодної зварювання відріжте необхідний для ремонту шматок і ретельно розімніть його руками. Через 5-6 хвилин він перетвориться в одноманітну пластилінову масу. Отриману масу нанесіть на місце ушкодження і ретельно розрівняйте

по пошкодженій поверхні. Шпателем, змоченим у воді, акуратно розгладьте поверхню, видаливши зайве. Дайте просохнути протягом 10-15 хвилин.

Профессиональнуюоценку транспорта Вы можете заказать на сайте https://ukr-expert.com.ua по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

При дотриманні правил ремонту така латка досить надійна і буде служити кілька років.

Найбільш надійним і якісним способом ремонту залишається заварювання пошкодженої ділянки зварювальним апаратом. Такі роботи краще виконувати при наявності навичок або звернутися до фахівців СТО.

Ну, і звичайно, самим радикальним способом є повна заміна бензобака. Новий паливний бак можна придбати приблизно за 4500 рублів. А був у вжитку, але в хорошому стані, буде коштувати набагато дешевше.

А вибір, як завжди, залишається за вами: робити ремонт, заміну бензобака своїми руками або доручити це фахівцям СТО.


Похожие публикации