Навигация+

Популярний і ефективний метод глибокого очищення шкіри

Опубликовано Июнь 6, 2018 – 08:20

Чистка особи є невід'ємним етапом на шляху до красивої шкірі, тому дана процедура так поширена серед пацієнтів. Глибоке очищення шкіри від мертвих клітин, шкірного сала, відкритих і закритих комедонов, міліуми є однією з найважливіших процедур по догляду за шкірою обличчя. Чистка особи - це основа здоров'я шкіри. У глибокому очищенні потребує не тільки жирна шкіра. Нормальна, суха і навіть чутлива шкіра також потребують цій процедурі. 

Вы можете заказать одну из самых популярных процедур косметологии чистка лица киев по самой выгодной и доступной цене.

Сьогодні в арсеналі косметолога достатньо методів впливу на шкіру для вирішення цього завдання. За характером впливу на шкіру всі методи можна розділити на механічні (мануальна чистка обличчя), на фізичні (наприклад, ультразвукова чистка обличчя), хімічні (із застосуванням АНА кислот) і комбіновані. Який вид чищення обличчя підійде особисто вам, відповідь на це питання дасть вам лікар косметолог після огляду і діагностики шкіри. Вибір методу глибокого очищення шкіри залежить від багатьох факторів, в тому числі від типу шкіри, стану епідермального бар'єра і мікроциркуляторного русла, наявності запальних елементів і їх кількості, а також супутніх захворювань. Ціни на чистку особи в медичних центрах в Москві варіюють. Вартість чищення особи в Москві залежить від кваліфікації лікаря косметолога, методу очищення, а також використання косметичних препаратів, на яких проводиться чистка. У нашому медичному центрі чистка обличчя і спини виконуються на професійних лініях.Однім з найбільш популярних і ефективних методів глибокого очищення шкіри залишається класичний ручний спосіб або мануальний - видалення вмісту комедонов руками косметолога. Цей спосіб вважається найбільш оптимальним при густий себореї, коли протока сальної залози заповнений щільним шкірним салом. При огляді спостерігається велика кількість відкритих і закритих комедонов, можуть бути міліуми. У відкритого комедона шкірне сало контактує з повітрям і окислюється, в результаті чого верхівка комедона темніє. Колір залежить ще і від пігменту меланіну. Якщо комедон не має виходу на поверхню шкіри, шкірне сало залишається білим, такий комедон називають закритим. Закриті комедони мають схильність до запалення.

Різновидом методу є механічне чищення особи, коли видалення комедонов відбувається за допомогою спеціальних інструментів: ложечки Уна і голки Відаля. Голка Відаля використовується під час чищення особи для розширення вивідних проток сальних залоз.


Похожие публикации