Навигация+

Необхідні зоотовари для собак

Опубликовано Декабрь 7, 2017 – 21:09

Необхідні товари для собак та щенків

Кто лучший друг людини? Конечно це собака. Именно эти животные становятся любимчиками, захисниками та помічниками всіх членів сім'ї. Однак кожен собаковод повинен розуміти, що вміст такого домашнього птаха це не тільки радість, але й величезна відповідальність. Хозяин повністю відповідає за здоров'я і загальне стан свого пса. Ви повинні знати, як виховувати собаку, як її годувати, ухажить за ней. Собаки відрізняються від інших домашніх тварин тим, що вони більш енергійні, характеризуються підвищеною прив'язкою та відданістю хазяїну. Тому вам потрібно знати, як правильно підібрати корм для собак, вітаміни, засоби по догляду та гігієні.

У нашому каталозі представлені необхідні та життєво важливі товари для собак, які зробить життя любимцем краще і яскравіше. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції, вигідні ціни, індивідуальний підхід, кваліфіковані консультації та доставка придбаних тварин в будь-яку країну країни. Ви знайдете:

Товари для збалансованого харчування: сухие корми, консерви, кормові суміші та добавки, лакове харчування, сухої молоко;

Засоби по догляду: шампуні, муси, спреї, наповнювачі туалету;

Аксесуари: кормушки, іграшки, спальні місця, переноски, одежда, туалети;

Препарати: вітаміни, засоби від блогів та глистів, памперси та пеленки.

Огромную роль, крім харчування, слід віднести правильне розвиток і фізична активність собак. Для цього потрібно мінімум два рази на день гуляти з любимцем. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати ошейники, поводки, намордники, рулетки. Для транспортування тварин важливо мати спеціальні бокси, переноски, сумки. Щоб ваша собака добре виглядала і була ухожена, вам не обійтися без засобів для гримінгу: расчески, щетки, когтерезки.

Всегда следите за общим состоянием и здоровьем пса. Для цього регулярно витирайте йому очі, очистіть зуби та уші, перегляньте ветеринару для діагностики та профілактики різних захворювань.

Наш интернет-магазин орієнтований на різні категорії клієнтів. У нас доступні товари, як від вітчизняного виробника, так і від відомих світових фірм. Мы работаем только с проверенными поставщиками продукции, поэтому высокое качество каждой товары вам гарантировано.


Похожие публикации