Навигация+

Найкраща казахська жінка

Опубликовано Декабрь 14, 2017 – 20:57

Казашка (казахська жінка), за своєю природою, має розум і глибоким почуттям власної гідності. Але приємною особливістю, властивою даному почуттю, є миролюбність, невиражене або небажання до прояву опору або заперечення. Казашки відносяться до чоловіків з повагою, але без рабської покірності. Вона природна в своїй поведінці, щаслива без прояву будь-якої вульгарності, щира і скромна, товариська, і часто без надмірної фамільярності. В душі, вона знає таємні обмеження, тому то її характер елегантний і в комбінації з природною красою, створює загальне дуже привабливе враження.

Реальный шанс найти свою вторую половинку на kazakh girls для создания крепкой семьи на самых выгодных условиях

Майже всі казашки чарівні, а багато хто з них дуже красиві. Але це було б спробою несправедливо сказати, що чоловіки є сіллю, а жінки цукром землі. Навпаки, вони сповнені співчуття і довіри, що робить їх вразливими. «Мистецтво відданості» є насправді не мистецтвом, а природним відчуттям радості для неї та інших, висловлюючись точніше, її коханим. Її серце чекає «принца» і якщо вона ще до сих пір його не зустріла, то трохи покрасуватися і пококетувати перед ким небудь нікому шкоди не принесе. Очікування свого коханого і це особливе передчуття любові прикрашає її ще більше. Вона світиться загадковим і чарівним світлом. Її губи осяває посмішка, а очі наповнюються новим блиском.

Але що в цьому найважливіше, так це те, що її справжнє життя починається пізніше, після довгоочікуваної зустрічі з кимось особливим. Казашка була створена для сімейного життя, і саме в цьому повністю полягає її справжня природа. Весілля, материнство і повсякденні сімейні і домашні обов'язки не обтяжують її. Легкі кроки, ледь вловимі жести і гарний настрій, любов і сім'я є для неї невід'ємними компонентами. Вона не відокремлює себе від покликання бути жінкою, яка не опирається йому, а гордо і щасливо служить йому все своє життя. Завдяки цьому її сім'я процвітає, вона чиста і сердечна. Багато дружини не дозволяють своїм муж навіть торкатися будь-які аспекти робіт по дому.

Справедливо згадати про гідну уваги казахської гостинності. Неосяжне і невичерпне, воно вміщується в тендітних жіночих руках. Ми не вважаємо таким вже й важливим згадка про ресторанах взагалі. Турбота про часті і численних гостей, які досить часто сидять в протягом багатьох довгих годин, є відповідальністю господині. Такі клопоти вселили б жах в серці європейських жінок, але ніхто не помічає навіть легкої тіні невдоволення на обличчях наших господинь. Таємничість її невтомності та привітності є її секретом.

Більш того, вона піклується про свого чоловіка і дітей і приділяє їм багато уваги. Чоловік, про якого вона піклується, поважаємо нею, прив'язана до нього, і йому все прощається ... якщо він не жорстокий. Так, казашки лагідні, але тільки з тим, хто чесний і добрий, але ніколи не покірні того, хто грубий і жорстокий. Дух свободи живе в її ніжному серці і, вона повністю присвячує себе і дбає про те, кого вона шанує.

З самого раннього дитинства вона вже знає, що потрібно від неї як від матері. Зазвичай, казахські сім'ї мають дуже багато дітей. Старші завжди дбають і оберігають молодших. Як зворушливо спостерігати, як шестирічна дівчинка піклується про свого молодшого братика. Навіть в дитинстві, казашка є чиєюсь мамою.

З плином часу, сила материнського інстинкту зростає і розвивається в ній. Може бути ця сила не контролюється її волею, але все ж несподівано проявляє її характерні риси - життєрадісність, чарівність, шанобливість і терпіння.

У казахів є приказка: «Запитай мене про мою матір, і я розповім тобі все. Запитай мене про мою дочку і я відкрию тобі своє серце ». Вони завжди проявляли велику ніжність і любов по відношенню до своїх дочок і дівчаткам.

Батьки ніколи не дозволяють собі, а тим більше будь-кому іншому, підвищувати свій голос на своїх дочок. Люди похилого віку кажуть: «Кизди сиіландар, киздин залізниця біiк», що в перекладі на російську означає «Оберігай свою дівчинку - у неї велика дорога в життя».

Тут підкреслюється значення, що Жінка є тривалий людського роду і особлива увага повинна приділятися їй.

Вільний кочовий спосіб життя, мусульманські традиції і місце розташування країни між Європою і Азією створили особливий, одухотворений образ наших жінок. Казашки не є ні європейками, ні азіатками - вони евроазійкі.

Європа невелика країна, відкрита і відома кожному. Азія велика, з величезною різноманітністю, але все ще багато чого про неї невідомо. Схід закритий, секрети і таємничий. Багато людей нічого просто не знають про казахів. Вони приймають їх за японців, корейців, тайванців, або в загальному кажучи, за азіатів.

Існує багато відмінностей між націями; а жінки навіть ще більш національно-специфічні. Внутрішня свобода і відкритість, зароджені внаслідок кочового способу життя, який наші предки дотримувалися протягом багатьох століть, дозволяють казахам асимілювати культури інших народностей, і цінувати не тільки свої власні традиції, а й чужі теж. казахи знають


Похожие публикации