Навигация+

Медичний центр типу закритої клініки

Опубликовано Декабрь 5, 2017 – 19:56

Клініка клубного типу - закрита, невелика, дорогая та аристократична. З-за того, що в клініці спостерігається порівняно небагато пацієнтів, у нас є можливість виділити стільки часу та уваги кожному, скільки потрібно. Ми одними з перших в Росії почали застосовувати в практиці стандарти комплексної сімейної медицини. Ведь тільки сімейний доктор, який знаком з Вашою історією багато років, може максимально швидко і ефективно поставити діагноз, призначити ліки і попереджувати від можливих ризиків.

Надежный и проверенныймедицинский центрмедицинский центр

Во-первых, ми строго дотримуємося принципів доказової медицини. І, по-друге, основна прийом пацієнтів ведуть лікарі загальної практики.

За кожним пацієнтом закріплюється персональний лечащий лікар. Якщо ситуація лежить за межами компетенції лікаря, він залучає вузьких спеціалістів і особисто контролює ефективність лікування. Часто лечащий лікар спостерігає і весь сімейний пацієнт. Іменно сімейний доктор стає для вас і ваших близких не просто лікарем, а другом, спеціалістом, який підходить до вирішення будь-якої проблеми, знаючи ваші упередження, звички та страхи. Як ітог такого взаємодії - між доктором і пацієнтом встановлюються особливі відносини, виникає глибоке довіра, зацікавленість в результаті, що безпосередньо впливає на якість лікування.

Щоб добитися головної цілі - ефективного лікування пацієнта, - має у своєму розпорядженні не тільки лікарі самої високої кваліфікації, але й засоби, що дозволяють їм працювати максимально ефективно. Наше підрозділ у короткі терміни доставить хворого в клініку з будь-якої точки планети - незалежно від того, чи буде для цього потрібним один з наших реанімобіль або авіапереліт.

При необхідності стаціонарного лікування, до послуг пацієнтів п'яти повністю обладнаних палат, у тому числі з реанімаційним обладнанням. Щоб прискорити діагностику, більшість аналізів ми проводимо в власній лабораторії, що працює лише для наших пацієнтів. Багато аналізи будуть готові ще до того, як закінчився медичний прийом. Більшість лекарств доступні в нашій аптеці - нашим пацієнтам не доведеться їх шукати. Цей список можна продовжити - ми готові вирішити будь-які проблеми наших клієнтів. Быстро и эффективно.


Похожие публикации