Навигация+

Кредит під заставу автомобіля (автоломбард) - це

Опубликовано Июнь 4, 2017 – 06:49кредит (позика) фізичній або юридичній особі, забезпеченням (тобто заставою) по якому виступає транспортний засіб. Через нашу компанію кредит під заставу машини ви можете отримати виключно на автомобіль у вашій власності (користування транспортним засобом за дорученням не підходить).

Як можна оформити кредит під заставу авто:

Для вашої зручності, автоломбард пропонує вам вибрати найбільш вигідний і зручний спосіб оформити угоду. Дві основні програми кредитування під заставу машини - це Кредит під заставу автомобіля та Гроші під заставу ПТС. У першому випадку ви залишаєте машину на стоянці, що охороняється під наглядом (автомобіль при цьому страхується) на весь термін кредиту. Другий варіант - це отримавши кредит під заставу авто, поїхати на цьому самому автомобілі. Така програма користується найбільшою популярністю і, за відгуками наших клієнтів, найбільш зручна для тих, хто за родом діяльності не може обійтися без автомобіля. Оформити заставу машини і отримати гроші під заставу ПТС можна на сайті http://avtolombard-city.kz/ так само швидко. Далі детально розглянемо кожен з них:

Кредит під заставу автомобіля без переоформлення. Транспорт залишається у вашій власності, ви підписуєте договір позики-застави, отримуєте необхідну суму в касі, але передаєте машину в автоломбард на стоянку до моменту погашення боргу. Це найменш ризикований для інвестора кредит під заставу авто, так як заставу машини при цьому не має ризику втрати або псування. Є впевненість в поверненні боргу, в цьому випадку, навіть якщо Ви перестанете платити, тому ставка буде мінімально можливою.

Гроші під заставу ПТС (з переоформленням). Така угода відбувається шляхом переоформлення транспорту на автоломбард. Ви отримуєте генеральну довіреність на керування автомобілем, підписуєте договір про викуп даної автомашини за суму, яку ви берете в кредит плюс відсотки за користування і спокійно використовуєте транспорт в своїх цілях. В даному варіанті кредит під заставу автомобіля має ризики втрати або псування машини, тому ставки за такою програмою трохи вище стандартних. Звичайно, на час користування позикою автоломбард залишається власником по ПТС, але від аварії і викрадення в цьому випадку ні хто не застрахований.


Похожие публикации