Навигация+

​Керівництво для скутерів електричної мобільності

Опубликовано Ноябрь 20, 2018 – 21:13

Одним із популярних рішень для людей з обмеженими рухливостями є ваша скутера мобільності. Мобільні мотоцикли забезпечують набагато більшу зручність та об'єм у порівнянні з традиційними колясками та милицями. Використання скутера може допомогти створити новий почуття сподівань для своїх клієнтів.

У порівнянні з інвалідними візками, скутери електричної мобільності були упаковані за допомогою ряду функцій, призначених для покращення життя своїх користувачів: зручне сидіння, моторні колеса, стильний шасі, а також безліч інших функцій та аксесуарів для подальшого розведення скутера на відповідають потребам користувача.

З перевантаженням можливих варіантів вибору правильного електричного скутера для споживача може бути складним завданням. Очікувані клієнти повинні бути ознайомлені з різними функціями скутера, щоб вони могли правильно вибрати ті, що їм потрібні, і ті, які вони можуть обійтися без.

Важливо також, щоб користувачі знали про сферу свободи та обмеження свободи. Тільки тому, що скутери мобільності забезпечують більше переваг, ніж інвалідні коляски, вони не автоматично вдосконалюються.

Користувачі

Скутери електричної мобільності призначені для того, щоб виконувати ті самі функції, що й інвалідні коляски. Ручні крісла-коляски повинні використовуватися людьми, які, незалежно від проблем своєї свободи, мають доброго здоров'я та мають достатню гнучкість, витривалість і силу для витягнення інвалідних колясок.

З іншого боку, мобільні мотоцикли використовуються людьми, які не здатні самостійно переносити інвалідну коляску. Але вони повинні бути здатними до вертикальної позиції. Для людей з покращеними порушеннями та поганими звичками рекомендується використовувати інвалідну коляску для сили.


Похожие публикации