Навигация+

​Газобетонні блоки - теплий економічний будинок

Опубликовано Сентябрь 9, 2019 – 07:44

Теплий дім давно перестав бути розкішшю. Сучасна споруда з дерева, цеглини або інших матеріалів обов'язково буде теплою. Тому під час будівництва найчастіше думають про ціну будівництва. А про вартість опалення будівлі згадують тільки в процесі експлуатації. Комірчасті блоки, такі як газобетон, - оптимальний матеріал, котрий дозволяє зменшити вартість будівельних робіт і знизити витрати на опалення.

Перевозкой животных самолетом занимается компания Animals Travel, которая имеет многолетний опыт в данной сфере. Стоимость услуг Вас приятно удивит.

Комірчасті блоки для будівництва - що це таке

Легкий будівельний матеріал пористої структури називають пористих бетонів. Розрізняють газо- і пінобетон. Незважаючи на привабливу вартість пінобетону, для будівництва теплого економічного будинку слід купити газобетонні блоки.

Оскільки пінобетон створений на основі виробничих відходів, його пориста структура нерівномірна, нижче коефіцієнт теплопередачі, вище показник усадки під час експлуатації. Газобетон стабільний під час всього терміну служби.

Провідні виробники газобетонних блоків, такі як ДСК ГРАС, роблять інноваційний будівельний матеріал з екологічно чистої сировини. Основні компоненти газобетону:

цемент;

вапно;

кварцевий пісок;

алюмінієва пудра;

вода.

Властивості газобетону покращують додаючи до складу кремній і вводячи в техпроцес виробництва автоклавирование.

Чому для будівництва будинку варто купити газобетонні блоки

Ідеальний будівельний матеріал, газобетон, має безперечні переваги в порівнянні зі звичним цеглою. Ще на етапі будівництва газобетон показує себе з найкращого боку:

Низька трудомісткість будівництва. Легкий пористий газобетонний блок важить менше 30 кг. А за обсягом один блок замінює 30 цегли.

Швидкість кладки. Мала вага виробу знижує витрати на перевезення, подачу мулярові і саму кладку. Каменяр укладає газобетонні блоки в 9 разів швидше ніж цегла. Для зручності випускають блоки із захопленнями для рук. Система паз-гребінь дозволяє буквально складати стіну за кілька годин.

Малі фізичні затрати муляра. Операція з укладання одного газобетонного блоку прирівнюється до 20 операцій з цеглою. Крім цього, укладання газобетону виключає додаткові роботи з вирівнювання стіни.

Легка обробка. Газобетон ріжеться звичайною пилкою. Тому з нього легко зробити найхимерніші форми.

Характеристики газобетонних блоків

Якісний автоклавний газобетон від виробника - перевірені часом привабливі характеристики:

Довговічність. Термін служби газобетонних блоків ДСК ГРАС - Проте 80 років. Газобетон не гниє, не псується, не піддається зараженню грибком і цвіллю.

Теплоізоляція. Повітря, укладений в порах блоків, зберігає тепло. Щоб будинок швидко прогрілося і довго не остигав, використовують блоки D300, D350, D400 відповідної міцності 0,7-1 і 1,7-2 Мпа.

Пожежостійкість. Газобетон - негорючий матеріал. Його часто використовують як обшивку для металевих конструкцій.

Безпека для здоров'я людей. Відсутність шкідливих домішок слюдяних елементів і гранітної крихти в складі газобетонних блоків робить його абсолютно безпечним для людей і навколишнього середовища. Крім того, стіни з газобетону забезпечують доступ кисню в будівлю.

Комірчасті блоки для будівництва - фото

Завдяки винятковим характеристикам і досконалим властивостям, газобетонні блоки - ідеальний будівельний матеріал для приватних будинків. Але щоб всі параметри пористого бетону розкрилися в повному об'ємі, купити газобетонні блоки найкраще у відомого виробника автоклавного газобетону ДСК ГРАС.


Похожие публикации