Навигация+

Дизайн

Опубликовано Декабрь 5, 2017 – 20:48

Мы создаем дизайн помещений под ключ, начиная от разработки дизайнерского проекта и завершая его реализацией. Всегда готовы сориентировать по ценам и подобрать отличный вариант на выделенный бюджет.

З реалізацією проекту допоможе будівельна компанія, яка надає КАЇНДУ нашим Клієнту знижку від 5 до 30%, з укладанням договору та подальшою гарантією своїх робіт!

А для гармонії в новому власному житлі або робочому просторі наші колеги по меблевому цеху нададуть вам всі види робіт, пов'язані з корпусною меблями. Для них НЕТ ничего НЕВОЗМОЖНОГО!

МИ професійно ІСПОЛНЯЕМ МЕЧТЫ про ідеальний простір ДЛЯ ЖІЗНИ!

Основні наші напрямки - створення, розробка та реалізація наших дизайнерських рішень та ідей у оформленні житлових та громадських приміщень.

Ми проводить повний спектр послуг, починаючи з планових рішень, закінчуючи декорацією інтер'єру.

За роки успішної роботи наша студія придбала безцінний досвід, про що свідчать легкі відгуки наших клієнтів, їх рекомендації знайомим і друзям, а також саме головне, повторне звернення в нашу студію!

Головне перевага однокомнатної квартири вільного планування - свобода для експериментів. Відсутність опорних перегородків дозволяє зробити практично будь-що: від'єднати санвузол або зменшити холл, обладнати відритий план або залишити житлове приміщення приватною. Перепланировка начнем з демонтажу перегородки між житлової кімнатою та кухнею. При вході в об'єднаний простір створіємо невелику нішу, яка дозволить обладнати спальню з повноцінною кроватью, тумбочкою та книжним шкафом для домашньої бібліотеки. Сюда поступає природне освітлення, але за бажанням можна закріпити текстильну занавеску і від'єднатися.

У вітальні поставимо м'яку зону: диван, кресло та телевізор. Зони відпочинку від зони прийому їжі відокремлюємо невеликий консоль. Обидний стіл і кухонний гарнитур для одного мешканця можуть бути невеликими. У столовій зоні у вікна розміщуємо неглибокий сервант для посуду та кухонного приладдя.

Основні системи зберігання в центрі уваги. Помимо парних шкафів і кабін, передбамо відкриту вешалку для верхнього одягу. Для зручності установімо широку відтоманку. Ванную комнату оставем совмещенной, предусмотрев все необхідне сантехнічне обладнання та невелику систему зберігання для домашньої хімії та косметики під сіна.


Похожие публикации