Навигация+

​Декорування цегляних стін

Опубликовано Ноябрь 4, 2019 – 18:48

Довга стіна з цегли в маленькому просторі може тиснути на психіку. Якщо розбити суцільну поверхню за допомогою дзеркала, стелажній конструкції, полиць, картин, то очі не будуть втомлюватися від монотонності площі, зайнятої суцільним цеглою. Висока дзеркало сховає певну ділянку стіни. У ньому відіб'ється стіна навпроти, і дві різні поверхні будуть пов'язані в єдиний ансамбль.

Вашему вниманию представлен мониторинг обменников, котрый предоставит Вам максимум полезной информации прямо сейчас!

А якщо в приміщенні є тільки широка смуга цегляної кладки, то дзеркало відобразить її ще раз, створить потрібну симетрію і збільшить площу поверхні в два рази.

Цегляна стіна будь-якого кольору і обробки послужить відмінним фоном для картин, фотографій, постерів. І чим їх більше, тим менше уваги привертає стіна. Тому потрібно це передбачити і не захоплюватися.

Якщо поверх цегляної стіни розташувати відкриті полиці або стелаж, повісити світильники з розсіяним теплим світлом, це створить в приміщенні затишну домашню атмосферу. У класичному стилі частіше використовують полки бронзового кольору, в стилі еклектики і кантрі - полки зі світлого дерева.


Похожие публикации