Навигация+

Аптечна мережа

Опубликовано Декабрь 24, 2017 – 20:28

Є великий вибір предметів санітарії та гігієни, перев'язувальних засобів, мінеральних вод, гомеопатії. Завжди є в продажу різні лікарські трави.Развітіе аптечної мережі в районних центрах Запорізької області (містах Орєхов, Гуляйполе, Токмак, Пологи, Приморськ, Енергодар) дозволило встановити ціни на медикаменти в цих містах рівними цінами в аптеках міста Запоріжжя.

  • Огромный выбор лекарственных препаратов по самым доступным ценам предлагает аптека низких цен запорожье .Витамины, обезболивающие, противовирусные,иммуностимуляторы, антибиотики, гормоны – удобный выбор лекарств, низкие цены!

Асортимент лікарських засобів, засобів санітарії-гігієни, косметики та інших товарів, що продаються через аптечну мережу, також став аналогічним аптекам міста Запоріжжя, що дозволило вирішити проблему постачання населення якісними аптечними товарами в широкому асортименті за доступною ціною.

Для зручності покупців були проведені реконструкції приміщень аптек із застосуванням сучасних будівельних і енергозберігаючих технологій, що дозволило перетворити все аптеки нашої мережі в сучасні установи, європейського рівня.

Логістика і зберігання товарів налаштовані таким чином, щоб дозволяти мінімізувати витрати обігу при здійсненні господарської діяльності і в той же час дозволяти мати необхідний асортимент якісних товарів в будь-який з аптек мережі. Це стало можливим після впровадження в кожній з аптек мережі комп'ютерів і сучасного програмного забезпечення.

Зберігання та контроль якості лікарських засобів здійснюється під постійним контролем Державної Інспекції з контролю якості лікарських засобів. Успіхи підприємства в цій області не раз відзначалися почесними грамотами керівництва підприємства від Управління охорони здоров'я Запорізької обласної державної адміністрації та Державної Інспекції з контролю якості лікарських засобів.

Фінансова стабільність підприємства гарантується постійним контролем рентабельності кожної аптеки, аптечного пункту, аптечного кіоску, здійсненням комплексу заходів щодо зниження витрат обігу при товарообігу. Крім того у нашого підприємства існує можливість залучати фінансові ресурси під низький відсоток через високого рейтингу нашого підприємства у банківській системи, що в свою чергу гарантує розвиток підприємства з мінімальними витратами на використання кредитних ресурсів.

На нашому підприємстві постійно проходять тренінги персоналу, де даються знання про нові препарати, способах роботи клієнтів, фарм.порядка, фарм. деонтології, психології і т.д.

Керівництво фірми регулярно відвідує тренінги в Києві у кращих викладачів маркетингу та економіки. Всі керівники підприємства мають вищу фармацевтичну освіту та більш ніж п'ятнадцятирічний досвід роботи на роздрібному фармацевтичному ринку України.


Похожие публикации