Навигация+

​Як визначити несправність двигуна по диму з вихлопної труби?

Опубликовано Февраль 14, 2018 – 09:11

Досвідчені фахівці, спостерігаючи за вихлопними газами автомобіля, можуть визначити чи справний двигун автомобіля, а також за кольором диму визначити характер несправності двигуна або його систем. Дим з вихлопної труби

Скористаємося і ми радами бувалих і поспостерігаємо за тим, який дим виходить з вихлопних труб наших автомобілів.

1. Синій дим є свідченням того, що в камери згоряння двигуна потрапило масло. Якщо з вихлопної труби постійно йде синій будинок, то це вірна ознака сильного зносу деталей циліндро-поршневої групи. Якщо синій дим з'являється при перегазовке або після довгої роботи двигуна на холостому ходу, або при гальмуванні двигуном, то це вказує на знос маслос'емних ковпачків.

2. Чорний дим з вихлопної труби говорить про те, що через несправність системи управління двигуном або пошкодження форсунок, в двигун надходить дуже багата повітряно-паливна суміш (тобто занадто багато палива і мало повітря). Для усунення цієї несправності потрібно регулювання системи упорскування або заміна форсунок.

Лучшая компания PROSTO-CAR профессионально занимается пригоном авто из Литвы. Цены на услуги Вас приятно удивят.

3. Сизий або густий білий дим позначає, як правило, потрапляння охолоджувальної рідини в камеру згоряння двигуна. Причиною попадання антифризу в камеру згоряння може бути пошкодження прокладки головки блоку циліндрів. Якщо прокладка сильно пошкоджена, то антифриз може потрапити і в масляний картер, що викликає підвищення рівня масла. А масло при цьому перетворюється в білясту емульсію.

Білий дим (або пар) при запуску двигуна при холодній або вологій погоді є цілком нормальним явищем.

Поспостерігайте за кольором вихлопу зі свого автомобіля і, ми сподіваємося, що наші поради допоможуть уберегти «серце» вашого автомобіля від серйозних поломок, а вас від надмірних витрат на ремонт.


Похожие публикации