Навигация+

Все про водонагрівачі

Опубликовано Январь 31, 2018 – 19:12

Водонагрівач - прилад, призначений для підтримки гарячого водопостачання при відключенні гарячої води, низьку якість водопостачання, а також для забезпечення гарячою водою будівель, що знаходяться у віддалених районах. Серед проточних і накопичувальних водонагрівачів, представлених в цьому розділі, ви зможете підібрати найбільш відповідний прилад як для міської квартири, так і для заміського будинку.

Водонагрівачем прийнято називати електричні та газові прилади, призначені для нагріву води в умовах його повної відсутності або перебоїв в міській системі або системі автономного водопостачання.

Вы можете приобрести качественные бойлеры Одесса по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Бойлер - пристрій більш складної конструкції, в якому нагрів води відбувається від зовнішнього джерела (від котла).

Купити водонагрівачі і бойлери можна наступних типів:

водонагрівачі електричні та газові проточні;

водонагрівачі електричні та газові накопичувальні;

бойлери непрямого нагріву.

Всі вони відрізняються за принципом дії, обсягом, методу установки і дизайну. Для того щоб купити бойлер або водонагрівач саме той, який потрібен, необхідно уважно ознайомитися з його технічними характеристиками і в разі потреби отримати консультацію фахівців компанії «Теплоснаб».

Всі без винятку сучасні прилади для нагрівання води відрізняються відмінною якістю, простотою використання і тривалим безперебійним терміном експлуатації. Купівля водонагрівача - це одне з найбільш корисних придбань в будинку.


Похожие публикации