Навигация+

Внутришньопольні конвектори

Опубликовано Декабрь 5, 2017 – 15:40

Даже в епоху глобального потепління нам приходиться опалювати наші будинки. Які б стильні та сучасні інтер'єри не придумали дизайнерів, їм все одно доводиться вписати в них радіатори опалення. З технічної точки зору радіатори опалення необхідно розташувати поблизу вікон та зовнішніх стін. 

<Купить надежный и качественный a href="http://siso.com.ua/ctcat/vnutripolniye_konvektory.html">внутрипольный конвектор ценавнутрипольный конвектор

Розміщення систем опалення в самих холодних точках приміщень забезпечує найбільшу їх ефективність. Коли припускається, що гостинна, хол або спальня будуть прикрашати панорамні вікна від пола до стіни, гармонічно вписати в інтер'єр навіть самі вишукані батареї опалення дуже важко. На фоне панорамних вікон будь-який з них буде виглядати так само неместно як російська печ. Зняти цю протиріччя можна досить легко, застосовуючи для опалення приміщення з панорамними вікнами внутрішньопольних конвекторів.

Водяна або електричний конвектор вбудований у воду встановлюється в П-образну профіль (лоток), утоплений в стяжку пола. Обычно профіль виготовляють із нержавіючої або оцинкованої сталі. Це забезпечує практично необмежений термін служби. Зверху конструкція закривається декоративною решіткою. Труби опалення, силові й контрольні (кабелі управління) також укладываются в лоток.

Розмір опалювальної системи залежить від об'єму та площі приміщення, кліматичної зони, розміру скла, толщин і матеріалу зовнішніх стін. Розміри профілю і внутрішньопольного конвектора можуть варіюватися від 80 до 140 мм по висоті, від 200 до 420 мм по ширині і від 800 до 10 000 мм довжини. Конвектори вбудовані в пол можуть мати як прямолінійну, так і углову конфігурацію.

Внутрипольные конвектори виготовляються з кольорових та алюмінієвих матеріалів, що мають найбільший коефіцієнт теплопровідності, що забезпечує максимальну ефективність використання теплової енергії. У більшості конвекторів застосовують меблеві трубки та алюмінієве оребрение.

Встраиваемые в пол конвекторы можуть бути електричними або водяними, підключаються до системи центрального або автономного теплоснабжения. Для поліпшення теплообміну конвектори вбудовані в пол можуть доповнюватися малошумними тангенціальними вентиляторами, які посилюють конвекцію.

И водяные, и электрические встраиваемые в пол конвекторы оснащены «термостатами» (регуляторами температури). З їх допомогою в приміщеннях підтримується задана температура, не залежно від температури зовнішнього повітря. Применение термостатов дозволяє економічно витратити теплову та електричну енергію.

В даних внутрішньопольних конвекторах реалізована продумана технологія (назва дослово перекладається, як "мало води"). Це продвинутая концепція обогревательных технологій, що об'єднує збільшену теплоотдачу при низькому використанні води. Прибори на основі технології чутно легше, ніж інші радіатори, при цьому їх реакція на зміни в приміщенні температури набагато більш швидка. Поскольку теплообмінники конвекторами Яга представляють собою бронзові труби з латунними колекторами та алюмінієвими орієнтаціями, вони не зарастають відкладами і протистоять корозії. Ефективність цих приборів не падає навіть при дуже довгому експлуатації.

Все внутрипольные конвекторы грамотно адаптовані для безпечного та ефективного застосування в отечественных системах центрального опалення.






Похожие публикации