Навигация+

СВІТ WARCRAFT (WOW) ТОМБ САРГЕРІВ

Опубликовано Декабрь 21, 2017 – 21:32

ОПИС ПРОДУКТУ

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ПОКУПАТИ СВІТУ WARCRAFT (WOW) ТОМБ САРГЕРІВ 9/9 БУТИ В ЕРЕЙСЬКОМУ РЕЖИМУ ЄС

Також розглянемо: Анторус, Палаючий Трон, Героїчний Лото, Продовження, Підвищення | Анторус, палаючий трон, нормальний біг бігати

World of Warcraft (Wow) Могила Sargeras 9/9 збільшення в героїчному режимі Нагороди:

  • Купить суперреалистическую  buy tomb of sargeras heroic окунитесь в виртуальный мир героев, охотьтесь на демонов по самой выгодной цене

Принаймні 7 предметів за гніздо (наприклад, два плечі вважаються одним). Звичайно, ви можете отримати до 20 предметів. Досягнення кожної чверті гробниці Саргераса: ворота в пеклі, плачові зали, камера аварії, осінь обманщика

Попереду кривої: Kil'jaeden - ваш квиток більшості нападаючих груп

Гарантія: мінімум 7 слотів для елементів у якості опції за замовчуванням у режимі Master Loot у випадку придбання майстер-лейтенант. Звичайно, ви можете отримати до 20 предметів. Чим більше опцій ви купуєте (Relics, Tiers тощо), тим більше елементів ви отримаєте.

Якщо Ви НЕ вибираєте додаткові параметри, такі як: Пріоритет на реліквіях, Пріоритет на рівнях або Пріоритет на шиї, спинках, кільцях, Ви все одно отримаєте ці предмети, якщо це не потрібно. Якщо Ви виберете ці параметри - Ви отримаєте всі релікси, яруси або шиї, спинки, кільця з ТОЧНОЮ ПРІОРИТЕТОЮ.

Ми пропонуємо високоякісні потоки з записами, де ви насправді можете бачити весь грабіж (ми наведемо курсор на кожну частку, щоб ви могли призупинити відео та перевірити все). Інші послуги просто пропонують дешеві ціни і погані потоки якості з усім прихованим і, швидше за все, шахраю вас на грабіж.

Вимоги: Регіон облікового запису: Європа _ Європейський Союз 2

Це служба World of WarCraft (WoW) Europe Boost.

Рейд займає близько 3 годин.

Спробуйте нас, тому що:

Ми маємо 8 років на ринку послуг WoW як юридичну компанію з високим рівнем бізнесу, повною ліцензією з gate2shop та тисяч відгуків та відгуків від справжніх людей на різних форумах, таких як ownedcore та Facebook.

Найкращі рейди, які виконуються вчасно і з найкращою якістю.

Ми біжимо кожен день!

Після того, як ваш платіж пройшов, наша служба підтримки зв'яжеться з вами протягом 15 хвилин (у робочі години) через Skype або електронною поштою, яку ви залишили в примітках до порядку, і попросити вас про вашу інформацію про battle.tag та інформацію про рахунок.


Похожие публикации