Навигация+

Ремонт турбіни на СТО «Майстер Сервіс»

Опубликовано Май 8, 2018 – 07:51

Турбіна автомобіля - агрегат, що збільшує потужність машини без збільшеного витрати палива. Вихлопні гази через випускний колектор потрапляють в корпус турбіни і приводять в рух турбінне колесо. При цьому компресорне колесо стискає повітря і подає їх в циліндри. Складається турбонаддув з декількох компонентів і один з них - маслоотражательних пластина.

Найчастіше при повній діагностиці турбіни поряд з іншими елементами піддається заміні маслоотражательних пластина. І пояснюється це посиленими умовами експлуатації деталі. Під час зливу моторного масла через торці радіального підшипника (втулки) пластина не дає потрапляти рідини на кільце ущільнювача. Якщо маслоотражательних пластина справна, ймовірність витоку масла дорівнює нулю. В іншому випадку може порушуватися коректна робота всього агрегату.

Що робити, якщо є підозра на несправність маслоотражательних пластини? Заміну цієї деталі після ретельної перевірки турбіни проводять на СТО «Майстер Сервіс», а на сторінці https://sto.ms/zamena-malootragatelnoj-plastinu-turbinu можна замовити цю послугу швидко та за вигідною ціною. Проводити зняття і заміну маслоотражательних пластини самостійно не рекомендується щоб уникнути погіршення ситуації. Фахівці автоцентру забезпечують комплексний підхід до вирішення проблеми:

  • Демонтаж турбіни і повна діагностика: часто несправними можуть бути і інші комплектуючі, наприклад, електронний актуатор (сервопривід). Тому майстер повинен перебрати і очистити всі деталі турбонаддува.
  • Вибір моделі дископодібних пластин-масловідбивачів теж беруть на себе фахівці «Майстер Сервіс».
  • Після заміни комплектуючих турбіна проходить стендове тестування.

СТО «Майстер Сервіс» дає гарантію на ремонтні роботи і деталі, надасть консультативні послуги з догляду та профілактики поломок турбіни.

СТО «Майстер Сервіс» - це команда сертифікованих професіоналів, готових гарантувати якість роботи. Наша репутація підкріплена досвідом роботи з найцікавішими завдання в галузі ремонту і заміни агрегатів вашого авто. Саме тому ми якісно, професійно і з задоволенням проведемо заміну маслоотражательного щита , або ж заміну підшипника компресора , або ж інших агрегатів вашого авто. Більш детально ознайомитися з інформацією про наші послуги можна в основному розділі сайту - СТО «Майстер Сервіс» .


Похожие публикации