Навигация+

Професійний фотограф

Опубликовано Декабрь 13, 2017 – 21:30

Весілля є найважливішим днем у житті молодят. Що б закарбувати все миті цього прекрасного дня, Вам необхідно визначитися з фотографом на весілля, вибір якого так само є важливим в підготовці до торжества. Дотримуючись кроків, які наведені нижче, Ви з легкістю зможете вибрати собі професійного фотографа на весілля:

Яркие фото вашей свадьбы, качественную неповторимую фотосъемку гарантирует свадебный фотограф киев с большим опытом работы на самых выгодных условиях

1. Визначтеся зі стилем фотографії

Вам потрібні традиційні весільні фото з найпопулярнішими позами? Або може бути Ви хочете такі фотографії, де ніхто не буде знати, що їх знімають? Чи любите Ви гламурну або стильну фотографію? А може бути Вам потрібен фотограф, який зможе поєднати всі ці стилі в одному?

2. Вирішіть, які послуги Вам потрібні від фотографа

Цілком можливо, що Вам достатньо буде всього лише 3-4 години зйомки весільної церемонії і гостей, замість того, що б платити колосальні гроші і наймати фотографа на весь день? Або ж Ви хочете замовити «повний комплект«, який буде включати в себе зйомку всього весільного дня + день перед весіллям (Love Story) і отримати зачаровують весільні знімки?

Як вибрати весільного фотографа

3. Визначтеся з кількістю знімків

Деякі фотографи можуть надати Вам 100-150 знімків з весільного дня. Інші ж, більш професійні, можуть зробити від 1000 до 3000 фотографій.

4. Зачекайте, доки на пошук фотографа

Запитайте у друзів, на форумах в інтернеті, зробіть пошук в пошукових системах, але не шкодуйте свого часу на пошук хорошого фотографа.

5. Наявність веб

Наявність веб у фотографа підвищує його рейтинг в очах потенційних клієнтів. Як знайти сайти весільних фотографів? Наприклад, Вам потрібен фотограф в місті Вітебськ. Зайдіть в будь-яку пошукову систему, наприклад google або yandex, напишіть там фотографи Вітебська і перегляньте всі пропозиції від весільних фотографів. Звертайте увагу на якість сайту весільного фотографа і наявність якісного портфоліо з весільними знімками.

6. Зверніть увагу на стиль обробки фотографій

Чи потрібні Вам оброблені фотографії? Якщо так, то скільки? Багато молоді сім'ї просто не замовляють обробку фотографій, тому що вважають це зайвим і хочуть виглядати природними. Іншим же, в обов'язковому порядку потрібні тільки оброблені фотографії, з ретушшю і кольорокорекцією.

7. Визначтеся з бюджетом

Ціни у весільних фотографів абсолютно різні у всіх і залежать від якості їх портфоліо і майстерності.

8. Зв'яжіться з кожним

Обов'язково зв'яжіться з фотографом за кілька місяців до весілля і уточніть, чи не зайнятий він. Майте на увазі, що у багатьох професійних фотографів дні розписані на півроку вперед. Так само, обговоріть з ним можливі варіанти зйомки, дізнайтеся що він може Вам запропонувати, які у нього існують розцінки на фото, друк фото, обробку і т.п.

висновок

Це лише кілька правил, які варто дотримувати при виборі весільного фотографа. Звичайно ж, не менш важливі такі деталі, як досвід зйомки, зовнішній вигляд, відгуки від клієнтів, наявність якісної, дорогою оптики. При виборі весільного фотографа найголовніше, це не поспішати, і вибрати того, який найбільше підходить до Вашим можливостям і запитам


Похожие публикации