Навигация+

​Про тонування фар плівкою своїми руками

Опубликовано Декабрь 12, 2017 – 09:17

Тонування фар вважається одним з можливих варіантів тюнінгу автомобіля. Змінити колірну гамму фар можна або шляхом тонування елементів за допомогою ЛКП, або їх обклеюванням спеціальною плівкою.

Особливості обклеювання фар тонировочной плівкою

Вибір матеріалу і приміщення

Заказать изготовление автономера Вы можете на сайте http://gosnomer.od.ua/ по самой выгодной стоимости на сегодяшний день.

Де б ви не замовляли витратний матеріал, рекомендуємо звернути увагу на товщину плівки, її розтягнення і світлову пропускну здатність. Чим у плівки більше потужність затемнення, тим автомобіль менш помітний для інших авто, що збільшує ймовірність ДТП. Також вибирайте варіант, який гармонійно виглядатиме з кольором ЛКП авто. У приміщенні, де будуть проводитися роботи, має бути чисто і тепло.

технологічні моменти

Наступні моменти допоможуть вам якісно виконати тонування, тобто нанести плівку на фари:

перед початком робіт фару обов'язково слід ретельно вимити і знежирити за допомогою спирту та спеціальних засобів; всі роботи можна проводити на встановленої фарі; її знімати не обов'язково, але все-таки бажано;

з плівки слід вирізати фігуру, яка за формою буде ідентична фарі, залишивши 3-5 см для припусків;

обклеювання починається зі змочування фари водою, після чого плівка прикладається до центральної її частини і повільно приклеюється, рухаючись від центру в протилежні напрямки;

щоб випустити все повітря з-під плівки, не пошкодивши її, рекомендуємо розгладжувати її спеціальним гумовим скребком;

для якісної проклейки вигинів плівку необхідно злегка розігріти за допомогою фена, натягнути і закріпити по краях;

після того, як крайні частини плівки добре закрили оптику, необхідно пропрасувати всю деталь і відрізати надлишки матеріалу.

Нюанси тонування передніх фар

Перш за все, нагадаємо, що тоновані передні фари можуть стати причиною позбавлення водійських прав строком від півроку до 12 місяців. Також, не забувайте, що подібний тюнінг може стати причиною ДТП, оскільки тонування погіршує освітлення дороги.

Якщо ж ви все-таки вирішили тонувати передні фари, зверніть увагу на кілька відмінних рис в процесі:

якщо у вас невеликий досвід в цій справі, то рекомендуємо проводити обклеювання тільки на знятої фарі; так ви зможете легко обробити краї максимально якісно;

якщо на фарах є написи, то їх необхідно попередньо зняти за допомогою шліфувальні машини зі шкіркою дрібної зернистості, а потім заполірувати.

На закінчення

Тонування фар плівкою цілком можна зробити своїми руками. Що стосується тонування стекол, то цей процес більш трудомісткий і складний. У нас в ценам «Драйв» в Невському ми виконуємо повний комплекс робіт з тонування і заміні стекол. Ми гарантуємо високу якість використаних плівок і проведення робіт.


Похожие публикации